Miłość jak miód – na Netflix trafiła kolejna polska komedia. Będzie to kolejny wielki hit? 

Data: 2024-06-17 11:23:19 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Miłość jak miód to jedna z najnowszych polskich komedii, która właśnie trafiła do biblioteczki platformy Netflix. Co warto wiedzieć na temat nowego filmu w reżyserii Macieja Migasa? 

Miłość jak miód kadr z serialufot. Dystrybucja Kinowa TVP / mat. prasowe

Poniedziałek to początek tygodnia, ale też garść nowych premier, które właśnie wpadły na platformy streamingowe. Na Max zobaczyć można pierwsze odcinki 2 sezonu Rodu Smoka, z kolei zupełnie inną propozycję przygotował Netflix. Dla widzów tej drugiej platformy czeka właśnie nowy polski film – Miłość jak miód

Miłość jak miód – o czym jest film? 

O czym jest komedia Miłość jak miód? Produkcja przedstawia losy dwóch przyjaciółek sprzed lat. Przede wszystkim Maja i Agata mieszkają na zupełnie różnych krańcach kraju, zajmują się też odmiennymi rzeczami: jedna z nich jest właścicielką cukierni, druga – architektką. Jedna całe życie zajmowała się bliskimi, druga – za punkt honoru obrała stabilizację swojego własnego rozwoju duchowego. 

Słowem: różni je niemal wszystko. Poza kilkoma podstawowymi sprawami: obie mają pięćdziesiąt lat i są naprawdę zmęczone życiem, które prowadzą. Obie też właśnie kogoś tracą – znajomą sprzed lat. To właśnie na jej pogrzebie Majka i Agata ponownie się ze sobą spotykają. I postanawiają, że… zamienią się swoimi życiami. Agata wyjeżdża więc nad morze, do domu Majki, a ta – wprost w polskie Tatry. Szybko okaże się, że ta zamiana może nieźle namieszać w ich życiach. 

Miłość jak miód – kto wystąpił w filmie? 

W nowej produkcji komediowej, którą zobaczymy na Netflix, pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. W rolach głównych zobaczymy Edytę Olszówkę oraz Agnieszkę Suchorę, które wcielają się w dwie przyjaciółki. Poza nimi na ekranie ważną rolę odegra także Michał Czernecki, wcielający się w Pawła, sąsiada Agaty. Z kolei Rafał Królikowski pojawi się jako były partner Agaty. 

Za reżyserię filmu odpowiadał Maciej Migas, a scenariusz stworzyły Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska. 

Miłość jak miód – gdzie zobaczyć cały film? 

Film Miłość jak miód miał swoją premierę w kinach na początku 2024 roku, a teraz widzowie mogą zobaczyć go w całości w sieci. Dostępny jest na kilku platformach. Przede wszystkim w formie abonamentu z produkcją zapoznać mogą się widzowie Netfliksa, gdzie produkcja trafiła w czerwcu 2024 r. Poza tym film wypożyczyć można także za 11 zł na platformie vod.tvp.pl. 

Miłość jak miód – opinie

Co interesujące, Miłość jak miód to produkcja, która wyróżnia się spośród innych polskich komedii szeregiem… pozytywnych recenzji. Widzowie doceniali m.in. fakt, ze choć jest to film dość lekki, to przy tym potrafi także wzruszyć. To komedia, w której nie brakuje elementu romansu, a przy tym, której humor nie jest sztuczny czy wymuszony. 

Czy więc warto zobaczyć film Miłość jak miód? Po produkcję powinni sięgnąć zwłaszcza fani polskich komedii, ale też i ci, którzy potrzebują wytchnienia przy pozytywnie nastrajającej produkcji. 

Tagi: premiery netflix, polskie filmy, polskie komedie, komedie netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje