Magiczne manifestacje dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz

Szukasz w życiu inspiracji, czegoś ,,swojego" i odpowiedzi na to, czego właściwie pragniesz?

Wykorzystaj moc magicznej manifestacji, aby żyć swoim wymarzonym życiem!

Manifestacja polega na kierowaniu energii w celu osiągnięcia określonych rezultatów - a połączenie jej z magią daje ci dodatkową moc do wzmacniania twoich intencji. Dowiedz się, jak połączyć magię i manifestację, by uzyskać to, czego chcesz. Książka jest pełna opisów, instrukcji i zaklęć, które pomogą ci wykorzystać samoświadomość i miłość do siebie, aby osiągnąć najgłębsze pragnienia - bez względu na to, czy są duże, czy małe.

Informacje dodatkowe o Magiczne manifestacje dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-04-26
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Witch's Guide to Manifestation: Witchcraft for the Life You Want

Kup książkę Magiczne manifestacje dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz

Magiczne manifestacje dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-07-23,

"Magiczne manifestacje dla czarownic" to książka idealna dla kogoś, kto dopiero chce zgłębić tego typu tematy.

Są tu wyjaśnione podstawowe pojęcia, takie jak manifestacja, afirmacja, sprawy związane z intencją, wszystko jest wyjaśnione bardzo prosto. Fajnie napisane. Aż żałuję, że nie było to wcześniej wydane 🤣
Bo bym się dowiedziała wielu rzeczy na start z jednego miejsca 🤣

W dodatku sporo miejsca zostało poświęcone symbolice, która jest bardzo ważna w tych sprawach, jest o narzędziach wiedźm, troszkę o ziołach, przykładowe rytuały.

Sporo rzeczy w bardzo skondensowanej postaci, taki przewodnik na sam początek.

Dodam też, że moim zdaniem nie jest to książka tylko dla osób, których kręci magia i rozwój duchowy. Moim zdaniem, zwłaszcza pierwsza część książki, to niezwykle uniwersalny poradnik do podniesienia jakości swojego życia, ogarnięcia psychiki, nabrania zdrowszych nawyków myślenia.

Nie ma to wiele wspólnego z czarami, choć oczywiście wiele zależy od indywidualnego podejścia. Jednak moim zdaniem naprawdę warto podejść do tego z otwartym umysłem, ponieważ nawet osoby sceptyczne mogą sporo skorzystać na tej wiedzy, która moim zdaniem powinna być powszechnie przekazywana.

Każdy z nas żyje swoim życiem, każdy ma problemy czy trudne sytuacje, spotyka toksyczne osoby, ma kontakt z różnymi dziedzinami psychologii. Moim zdaniem przedstawione tu podejście pomaga nabrać takiego życiowego spokoju, opanowania i większej radości z życia, nabrania kierunku, by nie dawać się tak miotać swoim emocjom.

Zatem jeśli ktoś szuka czegoś na start, to ta książka jak najbardziej powinna się sprawdzić w tej roli 😁

Wierzysz w magię, prawa przyciągania i tym podobne?

Nie ukrywam, że do wszelkiej magii jestem nastawiona dość sceptycznie. Sama nie wiem do końca, czy w nią wierzyć. Zostawiam sobie w tej kwestii pewien margines. Chyba że sprawa dotyczy Harrego Pottera, tam kupuję wszystko :D Kilkukrotnie byłam świadkiem dziwnych zjawisk, ale ciężko to logicznie wytłumaczyć i określić czym to było.

,,Magiczne manifestacje dla czarownic" skupiają się na właściwym skierowaniu swojej energii tak, aby przyciągnąć np. sukcesy, a wszelkie zaklęcia pomagają te intencje wypełnić. W książce znajdziemy sporo opisów, zaklęć czy instrukcji jak je wykorzystywać, które mają wesprzeć początkującą osobę w manifestowaniu.

Mystic Dylan stara się dać do zrozumienia czytelnikowi, że podstawą wszelkich dalszych działań jest życie w zgodzie z samym sobą. Jeśli dana jednostka nie będzie z siebie zadowolona i będzie znajdowała co rusz problemy w swojej osobie nie ma o czym mówić żeby zdziałać coś na innych osobach.

Na szczęście, dla osób sceptycznych (tak jak ja) autor wspomina, że nie należy nigdy zmuszać się do metod opisanych w książce, jeśli do nas nie przemawiają.

Jeśli masz chęć poczarować, polecam zapoznać się z książką. ??

#współpracareklamowa @wydawnictwokobiece

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2023-05-10, Ocena: 4, Chcę przeczytać, Mam,

,,Magiczne manifestacje dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz" to książka dla tych, którzy chcą nauczyć się manifestacji.

Dzięki temu tytułowi dowiecie się na czym polega manifestacja, jak ją sformułować, jakie rytuały można odprawić w tym celu, a także będziecie mogli zajrzeć w głąb siebie.

Bardzo podobały mi się różne kulturowe, historyczne wzmianki. Pojawiło się wiele informacji, które mnie zainteresowały dotyczące różnych wierzeń.

Książka jest pięknie ilustrowana. To prawdziwa uczta dla oczu. Jest pełna żywych kolorów. Stanowiła dla mnie całościowo taką ciekawostkę. Niektóre rzeczy bardzo mnie zainteresowały, inne mniej, a jeszcze inne niestety w ogóle.

To bardzo ciekawa pozycja dla osób, które są zainteresowane taką tematyką.

Avatar użytkownika - lunkabookstagram
lunkabookstagram
Przeczytane:2023-04-28, Przeczytałam,

,,Magiczne manifestacja dla czarownic. Wyczaruj życie, którego pragniesz" to książka, którą napisał Mystic Dylan. Książka została wydana przez Wydawnictwo Kobiece [współpraca reklamowa z @wydawnictwo.kobiece]

Wiecie, czym są manifestacje? Czy jesteśmy tego świadomi, czy nie, mamy z nimi styczność na co dzień. Czary, zgodne z magią ludową, jak np. wypowiadanie życzenia przy spadających gwiazdach lub przy zdmuchiwaniu świeczek z tortu, czy też wrzucanie drobnych do fontanny z jakąś intencją, to również forma magii. Autor na wstępie przybliża nam temat, nawiązując do historii, mówiącej, skąd wzięły się te ,,rytuały".

Z książki dowiemy się dokładnie, czym jest magia i manifestacja, jak osiągać manifestacje, jak się nią posługiwać w czarach, zaklęciach i rytuałach. Otrzymujemy opis przeróżnych metod manifestacji, którymi możemy się posługiwać na co dzień. Autor pokazuje nam, jak dostrzec i zrozumieć magię, która jest wszędzie wokół nas. Finalnie dowiadujemy się, jak połączyć magię z manifestacją.

Autor, który od dzieciństwa ma styczność z tematem, aktualnie praktykuje tradycyjne czarostwo w dużej mierze oparte na historycznych zapisach z procesów sądowych, folklorze i magii ludowej. Ma on duże doświadczenie w temacie, którym z chęcią się z nami dzieli. Warto wspomnieć o tym, że po latach samodzielnego zagłębiania tematu i praktykowania czarów, Mystic Dylan został przyjęty do kowenu i przeszedł inicjację. Posiada on wiedzę, którą przekazuje nam w sposób przystępny w swojej książce.

Mystic Dylan skupia się również na kwestiach odpowiedzialności za czary, na racjonalnym podejściu do tematu. Opisuje również sprzyjające warunki czarostwa, bazując na fazach księżyca, porach roku, porach dnia, dniach tygodnia i świętach, a także wpływie żywiołów na to, co robimy, jak robimy i jak funkcjonujemy. Autor nie pomija również znaczenia zodiakalnego i istoty kolorów, które stymulują zmysły i wibracyjne energie, a także wzmacniają manifestacje.

Z części praktycznej dowiemy się, jak dostosować zaklęcia i rytuały do własnych potrzeb, np. modyfikując listę składników. Autor opisuje, czego będziemy potrzebować i co warto mieć, aby to uczynić. Podaje nam również kilka uniwersalnych rytuałów, np. na poprawę sytuacji finansowej, miłość do samego siebie i zrozumienie, a także wypędzenie chochlików. Każdy rytuał ma swój wstęp jako opis charakteryzujący zaklęcie i sens jego użycia, spis potrzebnych nam składników do wykonania, a także wypunktowane czynności, którymi możemy podążać.

Książka, jak to określa autor, jest kluczem do otwarcia własnych mocy i zdobycia wszystkiego, czego pragniemy. Jest to przewodnik, który pomoże nam wyzwolić naszą wewnętrzną siłę. W książce mamy opisane, kto tak naprawdę może zajmować się magią, gdzie ona ma swój początek i jakie formy przybiera. Skupiamy się na samoświadomości, samoakceptacji, miłości i odkrywaniu samego siebie. Moim zdaniem, ta część jest przydatna również w procesie poznawania własnych pragnień, obaw, słabości.

Autor przybliża nam również niemagiczne metody manifestowania takie jak tablica marzeń, dziennik intencji i wdzięczności, czy też wizualizacja, tłumacząc jednocześnie ich istotę w prosty sposób na przykładzie ogrodnictwa.

Wszystko, co jest opisane w ,,Magicznych manifestacjach dla czarownic" jest spójne i przydatne. Każdy wyciągnie z lektury to, czego aktualnie potrzebuje. Według mnie, warto z samej ciekawości sięgnąć po lekturę, aby dać sobie możliwość poznania i świata i siebie.

Na końcu książki znajdują się tabele powiązań, ściągawki, z których dowiemy się, co oznaczają poszczególne kolory świec, jakie właściwości mają kamienie, zioła i olejki, a także czym charakteryzują się poszczególne dni tygodnia i fazy księżyca. Autor zamieścił również słowniczek pojęć, które warto znać dla szerszego rozeznania w magii, a także indeksy: indeks pojęć oraz indeks zaklęć i rytuałów, dzięki którym łatwo później wyszukać potrzebne nam informacje.

Miłym zaskoczeniem dla mnie jest przejrzystość książki, dzięki czemu jesteśmy w stanie w chwilę znaleźć wątek, który jest nam potrzebny.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu