Make Life Harder

Przed wami ,,Make Life Harder", czyli 350 stron o tym, jak się zachowywać na rynku, co robić z rękoma w windzie, gdzie siadać na dworcu i jak wychodzić z psem, żeby to wszystko miało ręce i nogi, i łapy. Słowem - przewodnik po życiu.

Ale jest więcej słów, którymi można opisać tę książkę. ,,Dobra" być może nie jest jednym z nich. Nie czepiajmy się jednak słówek. Kiedyś pewien mądry człowiek powiedział, że życie jest jak Karkonosze - niby ładne widoczki i wszystko spoko, ale jak nie masz przewodnika, to prędzej czy później spadniesz w przepaść albo zje cię niedźwiedź. Ta książka jest właśnie przewodnikiem po Karkonoszach życia. Dokąd zmierzamy? Jak kochać i być kochanym? I - co najważniejsze - jaki pasek do jakich lakierków? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiadamy na stronach niniejszej księgi. Razem będziemy płakać i śmiać się. Razem będziemy kotłować się w śpiworku pod gwiaździstym niebem.

PS Tak naprawdę to nie jest przewodnik po Karkonoszach. Jeśli nie chcecie, żeby niedźwiedź was skonsumował, to kupcie prawdziwy przewodnik. Albo nie jedźcie w góry. Pojedźcie do Rowów albo coś.

Czytałam, umarłam ze śmiechu i zmartwychwstałam jako lepszy człowiek, choć jako Koziorożec poczęty w kwietniu, a urodzony w styczniu, ,,miesiącu zimnego podniecenia seksualnego", mam przechlapane. ,,Make life harder" to niepowtarzalny, 350-stronicowy, poradnik a rebours o tym, jak żyć. Moje życie po tej książce nigdy nie będzie takie samo. Wasze też.

Karolina Korwin Piotrowska, TVN Style

,,Make Life Harder", czyli Maciej i Lucjan - samozwańczy eksperci zajmujący się złożoną problematyką lifestyle'u, mody i urody oraz mniej istotnymi zagadnieniami społeczno-egzystencjalnymi, takimi jak religia, polityka, przemijanie i śmierć. Ze względu na nieprzerwane pasmo spektakularnych sukcesów, zwani Jolą Rutowicz polskiej blogosfery. Są nieustającym rozczarowaniem dla swoich rodziców, nauczycieli i przyjaciół, a przede wszystkim dla samych siebie. Urodzeni i wychowani w Gdańsku, a konkretnie w Polsce.

Informacje dodatkowe o Make Life Harder:

Make Life Harder - opinie o książce

Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2016-07-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Ironia, sarkazm i uszczypliwość w jednym. Świetnie odpręża i wyzwala uśmiech na twarzy. Warto jednak podejść do lektury tego "poradnika" z ogromnym przymrużeniem oka. Książka napisana jest w duchu młodzieżowej kultury i języka. Pojawia się sporo wulgaryzmów. Piętnowane są w niej właściwie wszystkie zachowania Polaków, od bycia zbyt małostkowym, leniwym, przebiegłym lub skąpym (wakacje za granicą), po relacje sąsiedzkie (jak to im wiedzie się lepiej), wychowanie dzieci po przesądy, tradycje i przekazywane z pokolenia na pokolenie zwyczaje.
Avatar użytkownika - gimm1
gimm1
Przeczytane:2015-07-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Zwariowana książka przy której można się pośmiać. Pełna absurdów, wymysłów i niestosownych żartów. Autorzy mają rzesze fanów, zwłaszcza na facebooku. Ich wpisy w internecie obserwują i komentują tysiące ludzi. Cała książka jest takim większym wpisem mającym zaintrygować, zaskoczyć, zatańczyć na linie absurdu i bzdurki. Wg opisu to przewodnik po różnych dziedzinach życia.
Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też
Lucjan i Maciej0
Okładka ksiązki - Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko,ale też

W swojej kolejnej książce Make Life Harder zapraszają na emocjonujący rejs po meandrach polskiej polityki. Dowiesz się między innymi, jaka jest różnica...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;