Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Mama, mamusiu, mamooo, czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat taki tytuł nosi najnowsza książka, która ukazała się w serii "Olivia. Poradniki". Jej autorem jest Ewa Klepacka-Gryz, psycholog współpracująca z redakcją Olivii i Olivia Baby. W swojej najnowszej książce radzi rodzicom, jak wychować szczęśliwe i mądre dziecko. Do serii wybrano tytuły znakomitych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w dziedzinie nauk psychologicznych. Na rynku ukazały się już: "Trudne szczęście we dwoje" Ewy Klepackiej-Gryz oraz "Teraz ja! czyli jak zbudować poczucie własnej wartości" Sue Atkinson.

Informacje dodatkowe o Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-60717-07-9

Kup książkę Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamalea
Mamalea
Przeczytane:2016-02-05, Ocena: 1, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Porażka. Dawno nie czytałam tak niepotrzebnej książki. Sprawia wrażenie wydanej jedynie dlatego, że Autorka umie pisać poprawnie stylistycznie, jednak nie posiada żadnej szczególnej wiedzy, którą mogłaby się podzielić z Czytelnikiem, co próbuje zatuszować wyrażając się z lekka pogardliwie o fachowej, naukowej literaturze. Jej "książeczka" przypomina co najwyżej opowiastki mam na forach internetowych serwisów z "baby" w adresie. A zamieszczone w niej "oczywiste oczywistości" w stylu, że jak dziecko w domu grzecznie siedzi, a w szkole biega bez opamiętania, to raczej nie jest ADHD sprawiły, że zaczęłam się zastanawiać do kogo w ogóle ta książka jest adresowana. Nikomu nie polecam tej pozycji.
Avatar użytkownika - Heroine
Heroine
Przeczytane:2015-03-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Czuję, jestem i idę dalej. Kobieta w podróży do wewnętrznej mocy
Ewa Klepacka-Gryz0
Okładka ksiązki - Czuję, jestem i idę dalej. Kobieta w podróży do wewnętrznej mocy

,,Przychodzi taki dzień, gdzieś w środku życia każdej kobiety, kiedy sama Matka Natura staje za nami i obejmuje nas ramionami, szepcząc: Już czas" Donna...

Ewa Klepacka-Gryz0
Okładka ksiązki - Czuję, myślę, zmieniam. Kiedy Twoja wrażliwość staje się zaletą. Dla poszukujących spokoju i życia bez stresu

Wrażliwość to uważność, skupienie się na swoim wnętrzu - twierdzi Ewa Klepacka-Gryz. Wrażliwcy przeżywają świat bardziej, silniej doświadczają emocji...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;