Mapy, których nie masz

Gratka dla posiadaczy niebieskiej wersji "Map"! Dodatek do podstawowego wydania książki, zawierający mapy 24 krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.

Obejmuje wszystkie stworzone dotychczas przez autorów mapy, które nie znalazły się w podstawowym wydaniu: Argentyny, Danii, Demokratycznej Republiki Konga, Estonii, Etiopii, Gruzji, Indonezji, Iranu, Irlandii, Korei Południowej, Kuby, Litwy, Łotwy, Nigerii, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Wenezueli, Węgier oraz Wietnamu.

Jeśli masz już podstawowe (niebieskie) wydanie map, kup „Mapy, których nie masz”, by uzupełnić je o mapy krajów narysowane do wydań rozszerzonych. Jeśli nie masz jeszcze żadnej wersji książki, wszystkie dotychczas stworzone mapy znajdziesz w najnowszym rozszerzonym wydaniu – edycji fioletowej.

Dotychczas ukazały się trzy wydania książki „Mapy”. Podstawowe (niebieskie) zawiera mapy 42 krajów. Wydana w 2016 roku edycja pomarańczowa – rozszerzona do 58 krajów – miała limitowany nakład, który został już wyczerpany. Edycja fioletowa – najnowsza i największa –
zawiera mapy 66 krajów, a jej nakład nie jest limitowany.

Informacje dodatkowe o Mapy, których nie masz:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2019-04-10
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
ISBN: 978-83-8150-051-7

Tagi: dla dzieci mapy

Kup książkę Mapy, których nie masz

Mapy, których nie masz - opinie o książce

super pozycja dla najmłodszych podróżnikow
"To najpiękniejsza książka jaką mam w swojej biblioteczce. To że nie umiem sama czytać wcale nie przeszkadza. Łatwo zapamiętałam kształt wszystkich kontynentów i łatwo zapamiętuję kształt państwa i to z czego ono słynie. Tylko książka jest za duża by móc ją zabierać w podróż." Zdaniem mamy książka to absolutna rewelacja dla małych i dużych. Chętnie sięga po nią i nasza dwulatka i lubiąca estetykę babcia. Opinia mamy: http://ksiazkawdzieci.blogspot.com/2015/07/mapy-obrazkowa-podz-po-ladach-morzach-i.html
Bardzo lubię tę książkę, to jedna z moich ulubionych i często ją oglądam. Są w niej mapy krajów z całego świata, dzięki którym można dowiedzieć się, co w różnych krajach ludzie lubią jeść, jacy są i czym się interesują.