Marvel Now 2.0: Doktor Strange. Tom 3

Na polecenie odmienionego Steve'a Rogersa mroczne siły ukryły Nowy Jork pod kopułą ciemności. Odcięte miasto pogrążyło się w chaosie i przemocy, a żeby je uratować, Doktor Strange, Daredevil, Spider-Woman i inni bohaterowie muszą zawrzeć niebezpieczny sojusz z samym Kingpinem!

Niedługo potem Doktor Strange tajemniczo znika, a jego tytuł i siedzibę przejmuje... Loki. Czy nordycki bóg kłamstw wykorzysta tę okazję, aby wreszcie zostać bohaterem, czy raczej użyje mocy Mistrza Magii do własnych celów? I czy Stephen zdoła odzyskać to, co mu odebrano?

Scenariusz tego tomu napisali John Barber, Donny Cates (,,Cosmic Ghost Rider", ,,Venom") i Dennis Hopeless (,,Avengers Arena", ,,Spider-Woman"). Rysunki stworzyli Niko Henrichon (,,Baśnie", ,,Lwy z Bagdadu", ,,Noe") oraz Gabriel Hernandez Walta (,,Vision").

Informacje dodatkowe o Marvel Now 2.0: Doktor Strange. Tom 3:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2020-09-16
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328196667
Tytuł oryginału: Doctor Strange vol. 5: Secret Empire, Doctor Strange vol. 1: God of Magic

Kup książkę Marvel Now 2.0: Doktor Strange. Tom 3

Marvel Now 2.0: Doktor Strange. Tom 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-12-10, Ocena: 4, Przeczytałem,

DZIWNE ZNIKNIĘCIE DOKTORA STRANGE’A

Po zadziwiająco udanych, jak na Jasona Aarona dwóch tomach „Doktora Strange’a”, nadszedł czas na oddanie opowieści w ręce kolejnych twórców. Co do niektórych z nich miałem mieszane uczucia, ale na szczęście udział Dennisa Hopelessa, a także fakt, iż album łączy się z eventem „Tajne imperium”, przekonały mnie do sięgnięcia po niego. I piszę tu na szczęście, bo to kawał dobrego komiksu, który na ponad 250 stronach zbiorczego wydania zapewnia udaną rozrywkę nie tylko miłośnikom tytułowego bohatera.

Stało się! Największy bohater Ameryki, Kapitan Ameryka, stał się zły, przejął rządy a także odciął Nowy Jork, używając do tego kopuły ciemności, spod której nikt nie może się wydostać. Miasto pogrąża się w chaosie, zaczyna dominować przemoc… Na szczęcie są bohaterowie, którzy gotowi są bronić go przed zagrożeniami. Doktor Strange, Daredevil, Spider-Woman i inni nie wiedzą jednak jeszcze, jakie niewygodne sojusze będą musieli zawrzeć, by móc zrealizować swoją misję!
To oczywiście nie koniec. Kiedy wydarzenia „Tajnego imperium” dobiegają końca, pojawiają się nowe problemy. Strange bowiem znika, a jego miejsce zajmuje Loki. Jaki jest jego cel? Do czego wykorzysta swoją nową pozycję? I co właściwie stało się z Doktorem?

Sprawdziany dla klasy 5. Matematyka
Okładka ksiązki - Sprawdziany dla klasy 5. Matematyka

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z podstawą programową i stanowią niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z danego zakresu. ...

Encyklopedia obrazkowa. Zwierzęta
Okładka ksiązki - Encyklopedia obrazkowa. Zwierzęta

Seria encyklopedii obrazkowych, z których każda zawiera 1000 haseł. Piękne, pełne detali obrazki przedstawiają zagadnienia związane z danym tematem....

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;