Najnowsza, poprawiona publikacja powstała dzięki sugestiom nauczycieli. W porównaniu z poprzednią edycją zwiększono w niej liczbę zadań. W zbiorze znajduje się ich ponad 1000. Opublikowano więcej zadań prostszych, odnoszących się do sytuacji z życia codziennego. Pozwoli to uczniom zastosować w praktyce zdobytą wiedzę. Publikacja przeznaczona jest dla obu zakresów (trzy zbiory zadań w zestawie). Właśnie dlatego oprócz prostych zadań zawiera zadania o zwiększonym stopniu trudności oraz takie, które wymagają znajomości zagadnień z zakresu rozszerzonego. Każdy rozdział jest po-przedzony wstępem teoretycznym. Uzupełnia on i porządkuje wiedzę ucznia. Na końcu zbio-ru znajdują się rozwiązania, odpowiedzi i wskazówki do wybranych, trudniejszych zadań. Zbiór przeznaczony jest głównie dla uczniów liceum ogólnokształcącego.

Informacje dodatkowe o Matematyka 3 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony linia 1 ponadstandardowa LO:

Wydawnictwo: Operon
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7390-299-6

Kup książkę Matematyka 3 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony linia 1 ponadstandardowa LO

Matematyka 3 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony linia 1 ponadstandardowa LO - opinie o książce

Zadania z olimpiad matematycznych z całego świata Planimetria i stereometria
Pawłowski Henryk0
Okładka ksiązki - Zadania z olimpiad matematycznych z całego świata Planimetria i stereometria

Książka ta jest kontynuacją wydanego wcześniej (w 1997 roku) zbioru zadań z zagranicznych olimpiad matematycznych. Są w niej zadania z narodowych olimpiad...

Matematyka Poziom rozszerzony
Pawłowski Henryk0
Okładka ksiązki - Matematyka Poziom rozszerzony

12 arkuszy maturalnychPełne rozwiązaniaModele oceniania...