Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 1

Numer dopuszczenia: 574/1/2012

Dobre wyniki z matematyki

Zwykło się mówić, że "matematyk zrobi to lepiej". Niezbędny jest mu jednak do tego podręcznik Matematyka Europejczyka. Pozwoli on zarówno uczniom, jak i nauczycielom, bezboleśnie przebrnąć przez geometrycznie zawiły labirynt funkcji, wykresów i wyrażeń algebraicznych. Składa się z dziesięciu rozdziałów zawierających zadania utrwalające, testowe oraz przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Wszystkie rozdziały zostały dodatkowo uzupełnione o zadania egzaminacyjne z lat ubiegłych, czyli milowy Krok do egzaminu. Podręcznik zawiera także przydatny skorowidz, tabelę ze wzorami oraz odpowiedzi do większości zadań, które pomagają w samodzielnej nauce.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 1 stanowi podręcznik, trzy zeszyty ćwiczeń oraz zbiór zadań. Został on dodatkowo wzbogacony o płytę multimedialną pełną ciekawych zadań interaktywnych, animacji, łamigłówek, ciekawostek oraz wiedzy teoretycznej przedstawionej w formie wykładów.

Zestaw podręczników, zbiorów zadań i zeszytów ćwiczeń z serii Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka - to się liczy!

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 1:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-08-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 1

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 1 - opinie o książce

Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 1
Ewa Madziąg, Małgorzata Muchowska, Aleksandra Grzybowska, Bożena Zawistowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 1

Numer dopuszczenia: MEN 574/1/2012 Suma wszystkich zadań Czy statystyka może Ci pomóc, gdy chcesz pochwalić się superweekendem? Jak przenieść się...

Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum. Klasa 1. Część 2
Ewa Madziąg, Małgorzata Muchowska, Aleksandra Grzybowska, Bożena Zawistowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum. Klasa 1. Część 2

Numer dopuszczenia: MEN 574/1/2012 Suma wszystkich zadań W ręku trzymasz drugi z Twoich zeszytów ćwiczeń przygotowanych do nauki w pierwszej klasie...