MegaGiga. Hokus-Pokus. Tom 2/2021

Wiedźmy i czarownice! Wróżki i czarodzieje! Magiczne zaklęcia!

Czeka na ciebie ponad 500 stron prześmiesznych przygód Donalda i spółki w krainie magii i czarów!

,,Gigant Poleca" to największa seria komiksowa, jaka ukazała się w Polsce - wszystkie wydane historyjki liczą ponad 60 tysięcy stron! ,,Gigant Poleca" bawi polskich czytelników już od 1992 r., kiedy był wydawany jako ,,Komiks Gigant".

Każdy tom zawiera 256 stron prześmiesznych historii z przygodami znanych i lubianych postaci, takich jak Kaczor Donald wraz z siostrzeńcami, Sknerus McKwacz, Myszka Miki pełniący rolę sprytnego detektywa, jego przyjaciel Goofy wcielający się czasem w rolę archeologa-podróżnika Indiany Goofsa, zwariowany wynalazca Diodak, nieobliczalny Dziobas, niezwykły szczęściarz Goguś, leń i obżartuch Gęgul i wiele, wiele innych.

Znakiem rozpoznawczym serii ,,Gigant Poleca" jest wielka przygoda: poszukiwanie skarbów, dalekie wyprawy, a także pułapki i niebezpieczeństwa, z których nasi bohaterowie wychodzą obronną ręką (zazwyczaj). Nowe tomy dostępne są co dwa miesiące w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w prenumeracie.

Informacje dodatkowe o MegaGiga. Hokus-Pokus. Tom 2/2021:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-02-04, Ocena: 4, Przeczytałem,

MAGIA KACZEK

Kolejny tom ,,MegaGiga", 56 już z kolei, zabiera nas do świata magii, magicznych sztuczek i niezwykłych przeżyć. Jak zawsze jednak dostarcza porcji świetnej rozrywki. Częściowo znanej już po polsku czytelnikom ,,Gigantów", ale oferującej też sporo nowości. I chociaż rzecz skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych, każdy miłośnik dobrych, komediowych opowieści dla całej rodziny znajdzie tu coś dla siebie.

Tym razem tematyka tomu skupiona jest wokół magii i magików, a zatem nie mogło zabraknąć przede wszystkim Magiki DeCzar i jej kolejnych prób zdobycia szczęśliwej dziesięciocentówki najbogatszego Kaczora świata, Sknerusa McKwacza, która uczynić ma ją bogaczką. A tym razem niezbędny do realizji jej celów może okazać się szczęściarz Goguś! Potem Magika wpada na jeszcze inny szalony pomysł - skoro nie może zdobyć monety w tym wymiarze, to może uda jej się w zupełnie innym świecie? A kiedy i to nie zadziała, postanowi skorzystać z wynalazków Diodaka!

Na tym, jak wiecie, wcale nie koniec. Dziobas zajmie się sztukami magicznymi, Donald walczyć będzie z myszą, a także znajdzie magiczny kapelusz, a na dodatek pojawia się Indiana Goofs. A i jeszcze Magika da o sobie znać!

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 3, Przeczytałem,
All-Star Batman Pierwszy sojusznik, tom 3. DC Odrodzenie
Okładka ksiązki - All-Star Batman  Pierwszy sojusznik, tom 3. DC Odrodzenie

Trzeci tom serii All-Star Batman to pasjonujący thriller, który trafia w samo serce mitologii Nietoperza! Batman jako strażnik Gotham stawił już czoła...

Wypukłe naklejki. Wesołe elfy
Okładka ksiązki - Wypukłe naklejki. Wesołe elfy

Fantastyczne książeczki aktywnościowe, dzięki którym dzieci będą się świetnie bawić przez długi czas! Książeczki zawierają całą masę wesołych zadań i...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis