Mia i Ja. (#2). Sekret Lyrii

Drugi tom nowej serii książek "Mia i Ja". W każdej książce młodzi czytelnicy znajdą przygodę głównej bohaterki - Mii i jej przyjaciół. W tomie drugim porywająca opowieść o magicznej krainie. W Centopii Mia jak zwykle ląduje w pobliżu jednorożca Lyrii. Jednak tym razem to Lyria potrzebuje pomocy. Zdradza Mii swój sekret...   Czy Mia stanie na wysokości zadania i pomoże swojej przyjaciółce? Dlaczego książę Mo zacznie panikować, gdy usłyszy nowiny? I jeszcze jedno: jaką rolę w tej misji odegra Jednorożec Wody?                                                                                                                                           Na płycie odcinki: 1. Trąbtus utracony 2. Złoty syn 3. Oaza Onchao

Informacje dodatkowe o Mia i Ja. (#2). Sekret Lyrii:

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2014-06-23

Kup książkę Mia i Ja. (#2). Sekret Lyrii

Mia i Ja. (#2). Sekret Lyrii - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2016-11-04, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Od dzieci,
Druga część książeczki opartej na serialu telewizyjnym Mia i ja. Ulubiona część mojej siostry kiedy to trąbtus, jedyny instrument mający moc pokonania złych Mankulusów zostaje zniszczony ale wraz z rozpaczą rodzi się nadzieja. Na świat przychodzi bowiem jednorożec Onchao. Ulubieniec wszystkich dziewczynek. Potrafi bowiem ożywić martwą ziemię i sprawić, że znów wyrastają na niej kwiaty. Nie jest to jednak jedyna z jego mocy. Opowieść uczy jak , że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć dobre strony i nie wolno się poddawać.
Okładka ksiązki - Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 3 szkoły podstawowej pt. Poznaję Jezusa

Celem katechez w kl. III jest pomoc uczniom w spotkaniu z Jezusem w Eucharystii. Wspierają one uczniów w odważnym wprowadzaniu w życie nauczania Jezusa...

Zmieniając Japonię. Jak feminizm i różnorodność wpływają na społeczeństwo
Okładka ksiązki - Zmieniając Japonię. Jak feminizm i różnorodność wpływają na społeczeństwo

Eseje zebrane przez Kumiko Fujimurę-Fanselow rzucają światło na wyzwania, ograniczenia i niesprawiedliwości, z którymi borykają się kobiety, społeczność...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;