Microsoft Excel 2007 PL. Formuły i funkcje. Rozwiązania w biznesie

Poznaj wszystkie możliwości Excela, aby sprawnie i skutecznie wykorzystywać formuły oraz funkcje Jak używać narzędzi modelowania biznesowego w Excelu? Jak korzystać z funkcji szukania wyniku? Jak poprawiać błędy w formułach?

Większość możliwości Excela pozostaje nieodkryta przez jego użytkowników, przez co cierpi ich efektywność. A gdybyś zawsze miał pod ręką podpowiedź, jak tworzyć formuły i używać funkcji? Gdybyś znał odpowiednie metody i narzędzia? Wtedy byłoby znacznie łatwiej, a Excel zacząłby po prostu znakomicie służyć Twoim celom. Oto dobra wiadomość - właśnie trzymasz w ręku książkę, która stanowi zbiór takich porad i wskazówek.

W książce "Microsoft Excel 2007 PL. Formuły i funkcje. Rozwiązania w biznesie" odarto z tajemnic formuły arkuszowe i przedstawiono najbardziej przydatne funkcje Excela za pomocą przystępnego i wolnego od żargonu języka. Znajdziesz w niej także wyjaśnienia, dlaczego opisywane funkcje są użyteczne i jak z nich korzystać, oraz wiele praktycznych przykładów, przygotowanych z myślą o użytkowniku biznesowym. Nauczysz się stosować analizę co-jeśli, tworzyć formuły pożyczek, obliczać okres zwrotu inwestycji i zdobędziesz wiele innych przydatnych umiejętności, które pozwolą Ci pracować z Excelem efektywnie i bez stresu.

Tworzenie formuł Używanie nazw zakresów Struktura funkcji Excela Przeprowadzanie wielokrotnych testów logicznych Tworzenie modeli biznesowych Analizowanie danych za pomocą tabel Tworzenie niestandardowych obliczeń w tabeli przestawnej Praca ze scenariuszami Sporządzanie prognoz Tworzenie formuł finansowych oraz inwestycji Rozwiązywanie złożonych problemów za pomocą dodatku Solver

Sprawdzone metody i wskazówki zawsze warto mieć pod ręką!

Informacje dodatkowe o Microsoft Excel 2007 PL. Formuły i funkcje. Rozwiązania w biznesie:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2008-07-10
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-246-1350-1

Kup książkę Microsoft Excel 2007 PL. Formuły i funkcje. Rozwiązania w biznesie

Microsoft Excel 2007 PL. Formuły i funkcje. Rozwiązania w biznesie - opinie o książce

Microsoft Excel 2010 PL.Formuły i funkcje. Akademia Excela
Paul McFedries0
Okładka ksiązki - Microsoft Excel 2010 PL.Formuły i funkcje. Akademia Excela

Modelowanie biznesowe Sporządzanie prognoz Wyszukiwanie i korekta błędów w formułach Zdecydowana większość użytkowników Excela korzysta ze znikomej...

Windows Vista PL. Księga eksperta
Paul McFedries0
Okładka ksiązki - Windows Vista PL. Księga eksperta

Poznaj wszystkie tajniki systemu Windows Vista Jak zainstalować i optymalnie skonfigurować system? W jaki sposób efektywnie pracować z plikami...