Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#

Visual Studio i język C# - potężny duet w rękach programisty!

Opanuj Visual Studio 2012 i platformę .NET - narzędzia do tworzenia nowej aplikacji Odkryj niezwykłe możliwości obiektowego języka programowania C# Poznaj zaawansowane zagadnienia programowania obiektowego, podstawy obsługi sieci oraz Asembler IL

O fantastycznych właściwościach Visual Studio 2012 z pewnością słyszał już każdy, kto choć odrobinę interesuje się tematem programowania. To środowisko programistyczne zapewnia użytkownikom komfort działania, jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Jego wygoda oraz łatwość obsługi pozwalają programiście skupić się na tym, co rzeczywiście chce osiągnąć, bez irytującego rozpraszania się na tysiące drobiazgów, o których kiedyś musiał pamiętać. Jeśli w dodatku ten programista poprawnie używa wydajnego, elastycznego języka C#, może stworzyć naprawdę świetną aplikację. Czy nie powinieneś w końcu się tego nauczyć?

Ta książka pomoże Ci wejść w świat programowania w C# z użyciem najnowszej wersji Visual Studio. Znajdziesz tu dokładny opis działania środowiska oraz szczegółowe informacje na temat posługiwania się językiem C# - od najprostszych operatorów i tablic, przez zachowania klas i obiektów, aż po tworzenie bibliotek i obsługę błędów. Dowiesz się, jak wykorzystać Asembler IL i na czym polega programowanie sieciowe. Odkryjesz, jak należy budować aplikację w stylu Metro dla systemu Windows 8, a na dokładkę dostaniesz listę słów kluczowych C# i zestaw instrukcji Asemblera IL. Co Ty na to?

Dzięki tej książce dowiesz się więcej o: języku C# i platformie .NET Microsoft Visual Studio 2012 podstawach programowania obiektowego i innych zagadnieniach w C# tworzeniu interfejsu graficznego aplikacji podstawach programowania sieciowego obsłudze Asemblera IL podstawach tworzenia aplikacji w stylu Metro dla Windows 8 słowach kluczowych języka C# Programuj w C# - koniecznie z Visual Studio 2012!

Informacje dodatkowe o Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C#:

Microsoft Visual Studio 2012. Programowanie w C# - opinie o książce

Asembler. Leksykon kieszonkowy
Dawid Farbaniec0
Okładka ksiązki - Asembler. Leksykon kieszonkowy

Dowiedz się, jak zbudowany jest i jak działa procesor Poznaj język Asembler i narzędzia umożliwiające tworzenie w nim programów Naucz się pisać wydajny...

Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty
Dawid Farbaniec0
Okładka ksiązki - Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty

W wiatowych mediach wciąż pojawiają się wiadomoci o mniej lub bardziej udanych próbach ataków hakerskich na potężne systemy informatyczne...