Miłość aż po grób

Dobrych przyjaciół poznaje się w biedzie. A tych najlepszych, kiedy siedzi się w areszcie!

Popularną pisarkę kryminałów Różę Krull zaczyna prześladować ,,cichy wielbiciel". Wszystko wskazuje na to, że jest nim jej dawny szkolny kolega. Zanim jednak Róży uda się to sprawdzić, zostaje aresztowana i... oskarżona o popełnienie morderstwa. Przed przyjaciółmi pisarki staje zadanie udowodnienia, że Krull jest niewinna. Nie będzie ono proste, bo wszystkie znaki na ziemi i niebie oraz niedokończona nowa powieść Róży wskazują, że to właśnie ona jest zabójczynią.

Miłość aż po grób to kolejna szalona komedia kryminalna autorstwa Alka Rogozińskiego, znanego z łączenia klasycznych intryg detektywistycznych z dużą dawką czarnego humoru.

Informacje dodatkowe o Miłość aż po grób:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2024-04-10

Tagi: Komedie kryminalne

Kup książkę Miłość aż po grób

Miłość aż po grób - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2024-04-22, Ocena: 6, Przeczytałem,

Wiesz kto według mnie jest mistrzem czarnego humoru w literaturze polskiej? Alek Rogoziński, a jego cykl ,,Róża Krull na tropie" to idealny tego dowód!

,,Miłość aż po grób" to kolejny tom przygód Róży Krull, w którym to autorka dorabia się swojego osobistego... stalkera. Ściąga to na bohaterkę i jej przyjaciół serię zdarzeń przez które zarówno oni jak i my Czytelnicy nie możemy się nudzić.

Fabuła jest ciekawa, akcja dynamiczna, a przy tym jasna i klarowna. Wiele momentów wywoływało u mnie salwy śmiechu przez które aż płakałam, a dialogi to jakieś mistrzostwo. Bohaterowie? Jak zawsze nie zawiedli! Każdy jest oryginalny i pomimo, że znam ich już od dawna to za każdym razem potrafią zaskoczyć i zaintrygować jak chociażby Malina Krull, która ostro tutaj namieszała.

Prawda jest taka, że gdy już zaczniesz czytać tę książkę to się od niej nie oderwiesz póki nie poznasz zakończenia, a daje ono do myślenia.

,,Miłość aż po grób" to gwarancja dobrej zabawy, świetnie poprowadzonego śledztwa i czasu spędzonego w towarzystwie oryginalnych postaci. Jedyny minus? Książka zdecydowanie zbyt szybko się skończyła. Serdecznie POLECAM!

Póki śnieg nas nie rozłączy
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Póki śnieg nas nie rozłączy

To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Róży Krull! Gotowa już była suknia z welonem, w urzędzie stanu cywilnego na pisarkę czekała rodzina i przyjaciele...

Bardzo cichy rozwód
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Bardzo cichy rozwód

Kiedyś byli szczęśliwym małżeństwem i świata poza sobą nie widzieli. Jednak po kilku wspólnych latach Zuzanna i Kacper z całego serca mają siebie dość...