Miłość w pakiecie

Miłość to największa nagroda za trud otwarcia się na drugiego człowieka. Często pojawia się w zaskakujących okolicznościach, nie zawsze taka o jakiej marzyliśmy, nie zawsze wtedy, gdy na nią czekamy. Jednak niesie nadzieję i obietnicę, że prawdziwe uczucie pokona wszelkie bariery i sprawi, że świat stanie się piękniejszy, że razem będzie łatwiej.

Dziewięć polskich autorek przedstawia dziewięć historii o różnych obliczach miłości, którą los ofiarował bohaterom w pakiecie ze wszystkim, co niesie życie. Sprawdź, która z tych opowieści jest ci najbliższa. A kto wie, może znajdziesz tam samego siebie?

Informacje dodatkowe o Miłość w pakiecie:

Wydawnictwo: Miasto Książek
Data wydania: 2022-02-14
ISBN: 9788379541935

Tagi: rumunia romans antologia rumunia walentynki

Kup książkę Miłość w pakiecie

Miłość w pakiecie - opinie o książce

,,Miłość w pakiecie" to zbiór opowiadań, w którym wyznacznikiem jest szczęście!

Wioletta Piasecka "Walentynkowe szczęście" pokazuje, że po burzy, zawsze wychodzi słońce. Miłość czasem może być mylona z przywiązaniem, dlatego ważne, by szybko to zrozumieć.

Katarzyna Grabowska ,,Zamiana" historia o brzydkim kaczątku, która pokazuje, że ważne jest to co mamy w środku, to nasze wnętrze jest wyznacznikiem piękna!

Kinga Ucharek ,,Cicho sza" opowiadanie, które daje nadzieję, pozwala wierzyć, że mimo smutku, mimo kłód rzucanych pod nogi przez los, czas jest lekarstwem na szczęście!

Melisa Łada ,, Lęk na wszystko" to nowa odsłona autorki, lekka i przyjemna w odbiorze opowieść o przeznaczeniu, które pokazuje, że trzeba przejść wiele życiowych schodów, by znaleźć szczęście!

Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska ,,Miłość w Twoich oczach" to opowieść o trzech kobietach, które łączy przyjaźń na dobre i złe! Dobry przyjaciel zawsze wytknie nam błędy i będzie świętować nasz sukces!

Anna Stryjewska ,,Nie trzeba słów" Prawdziwa miłość jest w sercu latami, nie można o niej zapomnieć, a jedynie pielęgnować wspomnienia, które z czasem mogą stać się naszą rzeczywistością!

Dorota Śliwa ,,Już czas" to opowiadanie, które pokazuje, że nie znasz dnia, ani godziny, kiedy serce zacznie ponownie bić, narodzi się na nowo, bo przez życie nie można iść w pojedynkę!

Barbara Stachowiak ,,Miłość na gigancie" pokazuje, jak strach przed odrzuceniem może paraliżować, ale warto ryzykować, gdy stawką jest miłość!

Katarzyna Kielecka ,,O tym, co najważniejsze" Opowiadanie pokazuje miłość, do której trzeba dojrzeć, a niepewności rozwiać, bo to one mogą zniszczyć coś pięknego!

Opowiadania są różne, ale łączy je jedno - szczęście, na które w niektórych przypadkach trzeba poczekać, a czasami umyka nam przed nosem. Polecam ten zbiór opowiadań, w którym różnorodność stylów pozwala zatracić się w każdym opowiadaniu!

Już jutro 1⃣4⃣🔹0⃣2⃣ premiera książki "Miłość w pakiecie". Jeśli jeszcze nie wiesz jak spędzić czas w Walentynkowy wieczór, a chcesz go przeznaczyć dla siebie, to sposób idealny.

Bardzo przyjemna książka, która składa się z opowiadań. Każde z nich jest inne i sama nie wiem, które najbardziej mi się podobało.

Często miłość nie wygląda tak jak byśmy sobie wyobrażali. To co stawiamy Za wzór często odbiega od rzeczywistości, ale zawsze jest nadzieja na miłe zaskoczenie i piękną przyszłość.

Znajdziesz tu problemy zwykłych ludzi, różne sposoby na miłość i różnorodnych bohaterów. Każdy z nich chce dla siebie jak najlepiej, ale często boją się podjąć pierwszy krok.

Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. To doskonały sposób na relaks, ciepły kocyk i lampka wina. Pamiętaj, że nie zawsze Walentynki muszą być z wielkim sercem i kolacją przy świecach. Warto podarować szczyptę miłości samej sobie. Prawda?

Jest to bardzo ciekawe połączenie autorek i różne style pisania, w których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Idealna lektura dla tych, których długie książki męczą, brak im czasu na czytanie. Jedno opowiadanie na jeden wieczór sprawdzi się doskonale.

Polecam zdecydowanie jako odskocznię od cięższych lektur. Relaksuje i pozwala odnaleźć cząstkę codzienności w słodszym wydaniu. Nie wiedziałam, że przeczytam ją tak szybko.

Refleksja jaka przychodzi mi na myśl po lekturze, to: każdy czas jest idealnym czasem na miłość.

Autorki, które współtworzyły książkę to:
@pani_sliwa @czytam_pod_schodami@basia_stachowiak_autorka@zaczytana_ewelka_@katarzynakielecka_pisarka@wioletta_piasecka_autorka@annastryjewska2018 @kbgrabowska@relax_with_a_book

Bardzo dziękuję za możliwość przeczytania książki ❤ to naprawdę była przyjemność dla duszy!

W Walentynki swoją premierę miała antologia wydana przez Miasto Książek napisana przez dziewięć autorek:
? Relax with a book
? Zaczytana Ewelka
? Dorota Śliwa
? @barbara stachowiak
? @czytam_pod_schodami

Czy pamiętacie swoją pierwszą miłość? Zakochanie może Nas spotkać znikąd, strzała Amora może trafić w najmniej oczekiwanym momencie. W opowiadaniach mamy do czynienia z wieloma obrazami miłości i emocji jej towarzyszących.

Jak opisalibyście miłość? Jedni mówią o motylach w brzuchu, niektórzy przeszliby od razu do przyciągania seksualngo, a inni do oddania na całe życie.

Często miłości towarzyszą różne emocje. I tego nie zabrakło w opowiadaniach. Skrywane uczucia, odnalezienie miłości po latach, osoby niosiące za sobą spory bagaż doświadczeń-to tylko część zagadnień, które znajdziecie w "Miłości w pakiecie".

Miłość może trafić się znikąd i może nadejść w najmniej oczekiwanym momencie. W antologii walentynkowej znajdziecie dziewięć opowiadań o różnych obliczach miłości. Osobiście chciałabym przeczytać rozwinięcie, niektórych historii.
To była przyjemna lektura, pełna emocji. Gorąco polecam. Przygotujcie się na dużo miłości???.

Avatar użytkownika - magdalenalesz
magdalenalesz