Miłości polskich królowych i księżniczek. Czas Piastów i Jagiellonów

Popularna monografia o romansach i miłościach najsławniejszych polskich władczyń. Autorka dużo uwagi poświęca sferze obyczajowej epoki, mentalności kobiet i mężczyzn z poszczególnych epok. Demaskuje mity i schematy, według których życie obyczajowe w Polce nie było tak barwne jak np. we Francji.

Informacje dodatkowe o Miłości polskich królowych i księżniczek. Czas Piastów i Jagiellonów:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2012-06-01
Kategoria: Historyczne
ISBN: 978-83-11-12306-9

Kup książkę Miłości polskich królowych i księżniczek. Czas Piastów i Jagiellonów

Miłości polskich królowych i księżniczek. Czas Piastów i Jagiellonów - opinie o książce

Avatar użytkownika - asagao
asagao
Przeczytane:2014-06-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Posiadam, Wyzwanie: 52 książki - 2014,
Iwona Kienzler0
Okładka ksiązki - Testy z gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Dla gimnazjów, szkół średnich i wyższych.

„Testy z gramatyki i słownictwa języka angielskiego" wydane zostały z myślą o uczniach gimnazjów, szkół średnich i wyższych. Również przygotowujący...

Angielsko-polski słownik terminologii gospodarczej. Tom I
Iwona Kienzler0
Okładka ksiązki - Angielsko-polski słownik terminologii gospodarczej. Tom I

SŁOWNIK TERMINOLOGII GOSPODARCZEJ BANKOWOŚĆ. FINANSE. PRAWO zawiera ok. 20 000 haseł z dziedziny: * prawa karnego, administracyjnego i międzynarodowego...