Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II. Wersja Biała Komunijna

Odświeżone i uzupełnione wydanie bestsellerowego Modlitewnika, przygotowane z okazji 100 lecia urodzin św Jana Pawła II, pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem świętego. Wstępem opatrzył go najwierniejszy przyjaciel i osobisty sekretarz Ojca Świętego - kard. Stanisław Dziwisz.

Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze Świętym Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych. Modlitewnik jest tłumaczony na wszystkie ważne języki. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

Informacje dodatkowe o Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II. Wersja Biała Komunijna:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2020-03-02
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II. Wersja Biała Komunijna

Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II. Wersja Biała Komunijna - opinie o książce

Naklejkowe stroje
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Naklejkowe stroje

Pięknie ilustrowane książeczki z naklejkami. Świetny pomysł na zabawę w domu i w różnych innych miejscach, np. u lekarza, w podróży....

Thorgal - Album specjalny: Świat Thorgala
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Thorgal - Album specjalny: Świat Thorgala

Tego albumu nie mogą przegapić prawdziwi miłośnicy Thorgala! Świat Thorgala to fascynujący zapis powstawania najpierw pomysłu, a potem wielotorowej realizacji...