Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy

Tom 2 cyklu Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy

Druga część książki Mój ojciec był nazistą zawiera kolejne poruszające rozmowy z potomkami czołowych dygnitarzy Trzeciej Rzeszy. Tym razem młoda rosyjska dziennikarka, Tatiana Freidensson, spotkała się z rozrzuconymi po całym świecie członkami rodzin: Heinricha Himmlera, Hermana Göringa, Alberta Speera, Karla Ottona Saur’a i Baldura von Schiracha. Autorka nie ucieka od trudnych pytań, często skłania swoich bohaterów do intymnych wręcz wyznań, ukazując kipiące w nich emocje.  Przy okazji dzieli się osobistymi wrażeniami i odsłania kulisy swojej pracy dziennikarskiej.

Informacje dodatkowe o Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy:

Wydawnictwo: Rea
Data wydania: 2018-05-14
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7993-336-5
Tytuł oryginału: ДЕТИ ТРЕТЬЕГО РЕЙХА / CHILDREN BY NAZIS
Język oryginału: Rosyjski
Tłumaczenie: Jan Cichocki, Hanna Pustuła-Lewicka
Ilustracje:Jolanta Ogorowska

Tagi: wspomnienia wspomnienia II mój ojciec był nazistą mój ojciec był nazistą część II

Kup książkę Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy

Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy - opinie o książce

Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy
Tatiana Freidensson0
Okładka ksiązki - Mój ojciec był nazistą. Rozmowy z potomkami czołowych przywódców III Rzeszy

Bohaterami książki są potomkowie nazistowskich zbrodniarzy: Hermanna Göringa, Hansa Franka, Rudolfa Hoessa, Erwina Rommla i Clausa von Stauffenberga...