Moja encyklopedia. Przyroda

Prezentujemy wyjątkową Encyklopedię Przyrody. Skierowana jest ona do ciekawych świata, nieco starszych dzieci. Rozpala w nich naukowe pasje, rozwija zainteresowania i w nowoczesny sposób zaspokaja głód wiedzy.

To starannie przygotowana publikacja, zachwyca bogactwem treści, przejrzystym układem, wielością ilustracji i frapującymi fotografiami.

Podzielona na trzy główne działy – Kosmos, Ziemia, Mikrokosmos – przedstawia rzetelną wiedzę dotyczącą roślin, zwierząt i środowiska naturalnego.

Odbiorcy

– nieco starsze dzieci, które zdobędą rzetelną wiedzę z zakresu świata przyrody.
– rodzice, nauczyciele, którzy chcą zaproponować dzieciom wartościową publikację.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– przygotowana w nowatorski sposób, z dbałością o formę i treść; to doskonałe źródło wiedzy i naukowa inspiracja.
– przybliża młodym czytelnikom świat przyrody – terminy, ilustracje, tabele i fotografie tworzą spójną, zachęcającą do lektury całość.
– jej barwny język, niepozbawiony naukowego zacięcia, naszpikowany ważnymi pojęciami i terminami zaprasza do pasjonującej wyprawy badawczej.

Informacje dodatkowe o Moja encyklopedia. Przyroda:

Moja encyklopedia. Przyroda - opinie o książce

Podręcznik pierwszej pomocy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Podręcznik pierwszej pomocy

Kompleksowy podręcznik udzielania pomocy poszkodowanym w każdym wieku. - wytyczne, uwzględniające najnowsze zasady, - wyraziste zdjęcia krok po kroku...

Przeciwstawiam. Owady
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przeciwstawiam. Owady

Czy odgadlibyście, że ta pięknie ilustrowana książka może uczyć matematyki? Dzięki tej serii nawet trzylatki nauczą się porównywania, przeciwstawiania...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;