Moja pierwsza encyklopedia zwierząt

Witajcie w fascynującym świecie zwierząt! Znajdziecie tu wspaniałe ilustracje, dzięki którym nauczycie się rozpoznawać i nazywać zwierzęta. To pierwszy przewodnik po świecie zwierząt domowych i tych żyjących na wolności. Krótkie teksty opisujące charakterystyczne cechy zwierzaków z pewnością dadzą odpowiedź na pytania nurtujące najmłodszych i pomogą rozwinąć zasób ich słownictwa. Fotogrfie zostały wybrane ze szczególną uwagą, aby przedstawione na nich zwierzaki były łatwo rozpoznawalne dla maluchów. Lew, hipopotam, zebra, łoś , pingwin... te i inne zwierzęta znajdziesz w tej pięknej księdze.

Informacje dodatkowe o Moja pierwsza encyklopedia zwierząt :

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2021-03-07

Tagi: Poznań

Kup książkę Moja pierwsza encyklopedia zwierząt

Moja pierwsza encyklopedia zwierząt - opinie o książce

Jeśli dzieci fascynują się zwierzątkami i lubią, przebywać w ich towarzystwie to uważam, że powinny, wcześniej zgromadzić o nich wiedzę zapoznając się z odpowiednio dobraną tematycznie literaturą.

Mogą z łatwością odnaleźć wiedzę o swoich ulubionych zwierzętach w książce autorstwa Pani Marty Koteckiej pt. ''Moja pierwsza encyklopedia zwierząt''. Mogą też dowiedzieć się o nieznanych dotąd ptakach czy innych zwierzętach: od bażanta zaczynając, na żyrafie kończąc.

Wiedza zawarta w tej książce może nie jest może zbyt obszerna, ale zamieszczone są w niej ciekawe informacje o zwierzętach, o ich upodobaniach i o tym, czym się żywią.

Za to bardzo mi się podobają fotografie, na których są przedstawione zwierzęta oraz to, że zostały uchwycone w różnych momentach życia codziennego.

Zwróciłam szczególną uwagę na ważne dwa elementy, których nie sposób jest nie zauważyć. Chodzi o bardzo dobrze opracowaną grafikę oraz wyraźną czcionkę.

Najważniejsze jest to, aby czytelnik, zapoznając, się z tą książką mógł, opowiedzieć czy dana wiedza mu się przydała i co z niej zapamiętał.

Pięknie wydana książeczka dedykowana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i może być świetną lekturą przed wyprawą do zoo lub pobliskiego lasu.

Wydawnictwu Papilon dziękuje za podarowania mi do zrecenzowania książce autorstwa Pani Marty Koteckiej pt. ''Moja pierwsza encyklopedia zwierząt''.

Warto przeczytać tę książkę.

Akademia przedszkolaka. Dwulatek
Marta Kotecka0
Okładka ksiązki - Akademia przedszkolaka. Dwulatek

W książeczce znajdziecie zadania i zabawy edukacyjne, które wspomagają rozwój dziecka dwuletniego. Zaprezentowane ćwiczenia rozwijają zmysły, percepcję...