Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu

Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu, przez kina porno i kluby go-go, po zmysłowe rytuały shibari. ,,Moje życie jest moje" to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna, intymna i szczera, wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu, który pochłania, zawłaszcza, a czasem niszczy. Historia o tym, kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują, jak w odważnym seksie objawia się to, co najbardziej ludzkie: namiętność, egocentryzm, zachłanność, a także żarliwa, niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie, w których opowiadający mówi: ,,Moje życie jest moje". Albo: ,,Mój seks to ja".

Informacje dodatkowe o Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu:

Wydawnictwo: Czarne
Data wydania: 2020-06-24
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 9788381910200

Tagi: bóg Polska

Kup książkę Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu

Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu - opinie o książce

Avatar użytkownika - worldbysabina
worldbysabina
Przeczytane:2020-07-08, Ocena: 4, Przeczytałam,

Historie kilku osób, pokazujące ile możemy otrzymać, gdy pozwolimy sobie na otwarcie na swoje potrzeby. To nie suche fakty i definicje, to ludzie w pełnej odsłonie.

Pełna recenzja: https://worldbysabina.blogspot.com/2020/07/recenzja-moje-zycie-jest-moje-remigiusz.html

Avatar użytkownika - rabiosa7
rabiosa7
Przeczytane:2020-09-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dziwniejsza historia
Remigiusz Ryziński0
Okładka ksiązki - Dziwniejsza historia

Kiedy płonęło getto, Hubert spoglądał na niebo w płomieniach z okna rodzinnego mieszkania na warszawskiej Ochocie. Michał w tym samym czasie ukrywał...

Foucault w Warszawie
Remigiusz Ryziński0
Okładka ksiązki - Foucault w Warszawie

Warszawa 1958. Szare ulice, na każdym kroku milicja. W mieście pojawia się mężczyzna o nie-banalnej urodzie i światowych manierach. Wynajmuje mieszkanie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;