Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Motywowanie

Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy stwarzają satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, jednocześnie zwiększając wydajność oraz jakość.

W tej książce Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, przedstawia 21 łatwych do opanowania i skutecznych metod zwiększenia efektywności zarówno pojedynczych osób, jak i zespołów. Wyjawia, jak:

- wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu przydzielonych im zadań,

- stawiać pracownikom wyzwania, które pomagają im w rozwoju,

- zaspokajać ich potrzebę poczucia niezależności, a jednocześnie przynależności do zespołu,

- ograniczać obawę przed porażką i zwiększać pragnienie podejmowania się zadań,

- usuwać przeszkody z ich drogi rozwoju zawodowego,

- zapewniać opinię zwrotną niezbędną do osiągnięcia sukcesu.

I dużo więcej!

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.

Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako ,,inspirujące, zabawne, informujące i motywujące". Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Informacje dodatkowe o Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy:

Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy - opinie o książce

Brian Tracy i Tajemnice efektywnego przywództwa
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Brian Tracy i Tajemnice efektywnego przywództwa

"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracę przy osiąganiu celów kogoś innego" Najlepsze strony zarządzania ludźmi Los dał Ci...

Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia! Audiobook
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia! Audiobook

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie! - Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział...