Na straży sekretu

New York Times Bestseller!

Autor tajnego bractwa pana Benedykta przedstawia tę mrożącą krew w żyłach tajemniczą przygodę pełną magii i humoru.

Kiedy Reuben odkrywa niezwykły antyczny zegarek z sekretną mocą, w jego życiu następuje intrygujący zwrot. Jeden sekret prowadzi do drugiego, a Reuben czuje się rozdarty między swoją prostoduszną naturą a pragnieniem, by zostać bohaterem.

Zmierza wprost ku niebezpiecznej przygodzie - pełnej ciekawych postaci, zdradzieckich pułapek i ucieczek w ostatniej chwili. Wyrusza, by rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno.

Czy wraz z nieustraszoną Penny, potężnym Jackiem i mądrą panią Genowefą u boku, Reuben zdoła przechytrzyć chytrego złoczyńcę o imieniu Dym i uratować miasto przed straszliwym losem?

W tej genialnie stworzonej powieści, uznany autor Trenton Lee Stewart zaprasza czytelników do przyłączenia się do przygody, rozszyfrowania wskazówek i zadania sobie pytania: Czy poznanie sekretu jest darem lub przekleństwem?

Informacje dodatkowe o Na straży sekretu:

Wydawnictwo: Dwukropek
Data wydania: 2020-04-15
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-8141-139-4
Tytuł oryginału: The Secret Keepers

Tagi: Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Na straży sekretu

Na straży sekretu - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-06-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020, przygoda, dla dzieci,
Tajemne Bractwo Pana Benedykta i Ryzykowna Podróż, t.2
Trenton Lee Stewart0
Okładka ksiązki - Tajemne Bractwo Pana Benedykta i Ryzykowna Podróż, t.2

Tajemne bractwo pana Benedykta staje przed nowym wyzwaniem. Reynie, Kate, Sticky i Constance ponownie się spotykają i zostają zmuszeni do podjęcia niespodziewanej...

Tajemne Bractwo Pana Benedykta i niebezpieczna podróż
Trenton Lee Stewart0
Okładka ksiązki - Tajemne Bractwo Pana Benedykta i niebezpieczna podróż

Druga część serii "Tajemne Bractwo Pana Benedykta". Ulubieńcy dzieci z całego świata - Reynie, Kate, Sticky i Constance - mają nową misję! Tym razem...