Najlepsze przepisy Basi Ritz. Książka zwycięzcy programu MasterChef

Najlepsze przepisy Basi Ritz
Książka zwycięzcy programu MasterChef

Najgorętsza książka kulinarna roku. 50 przepisów polskiego MasterChefa!

Przepisy, porady i inspiracje – wszystko, czego potrzebujesz, aby samemu zostać MasterChefem. Basia Ritz zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji najpopularniejszego show świata zdradza sekrety, które pozwoliły jej zdobyć uznanie Anny Starmach i Michela Morana, a nawet Magdy Gessler.

Uważam, że najważniejsza w kuchni jest dobra organizacja i solidne przygotowanie produktów. To chyba tak naprawdę 90% sukcesu. Reszta to już właściwie zabawa, którą można porównać do układania klocków lego. Jeżeli jednak przygotowania nie są wykonane solidnie, problemy będą się pojawiać jeden po drugim. Nie twierdzę, że wszystkie moje przepisy są dziecinnie łatwe, ale obiecuję, że nie są skomplikowane i każdy, kto przeczyta je uważnie i wykona krok po kroku, osiągnie fantastyczne wyniki!
Basia Ritz

Zwyciężczyni MasterChefa ujęła mnie ogromną pasją, zaangażowaniem, niebywałą orientacją w kuchniach świata, znajomością trendów. A także zrozumieniem produktów, nie tylko tych podstawowych. Podoba mi się jej fantazja, smak, i otwartość. Jej determinacja i świetna organizacja otworzyły jej drogę do sukcesu.
Magda Gessler

Informacje dodatkowe o Najlepsze przepisy Basi Ritz. Książka zwycięzcy programu MasterChef:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2012-11-26
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-936106-1-7

Kup książkę Najlepsze przepisy Basi Ritz. Książka zwycięzcy programu MasterChef

Najlepsze przepisy Basi Ritz. Książka zwycięzcy programu MasterChef - opinie o książce

Avatar użytkownika - Licz
Licz
Przeczytane:2012-11-30, Ocena: 1, Przeczytałam,
Moira, protestuję z Tobą.
Avatar użytkownika - Moira
Moira
Przeczytane:2012-11-30,
Totalna oszustka. Zgłaszający się do programu podpisywali, że są amatorami, a teraz wyszło, że ta baba ma w Niemczech swoją firmę kateringową. W ramach protestu nigdy nie zakupię tej książki.
Dom pełen smaku
Basia Ritz0
Okładka ksiązki - Dom pełen smaku

W naszej rodzinie jedzenie nie tylko cieszyło, ale i potrafiło koić najstraszniejsze smutki. Stoły zawsze były suto zastawione, a Babcie miały czarodziejskie...