Namiętne serce. Dirty Wild. Tom 3

Tom 3 cyklu Dirty wild

Emocjonujący finał trylogii Laurelin Paige!

Cade sądził, że poradzi sobie z każdym sekretem skrywanym przez Jolie - do czasu, aż poznał największy z nich.

Przez siedemnaście lat powód, przez który Jolie zniszczyła ich związek i zrezygnowała z ucieczki od swojego ojca, pozostawał dla Cade'a tajemnicą. Prawda wychodzi jednak na jaw i okazuje się o wiele mroczniejsza, niż podejrzewał mężczyzna.

Stawką w tej wojnie jest nie tylko życie ich dwojga. Nadszedł czas zemsty, a Langdon Stark musi zapłacić za swoje zbrodnie. Aby go pokonać, Jolie i Cade powinni znów w pełni sobie zaufać.

Czy jest to możliwe po wszystkim, co się między nimi wydarzyło?

Informacje dodatkowe o Namiętne serce. Dirty Wild. Tom 3:

Namiętne serce. Dirty Wild. Tom 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-12-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Książka "Namiętne serce" jest trzecim tomem cyklu #dirtywild i zarazem kontynuacją "Namiętnego buntownika" i "Namiętnej wojny", dlatego książki należy czytać w odpowiedniej kolejności. Dla mnie było to oczywiście kolejne spotkanie z autorką, a wyżej wspomniane dwa tomy cyklu ogromnie mi się podobały, dlatego musiałam sięgnąć po "Namiętne serce". Bardzo wyczekiwałam dalszych losów Jolie i Cade'a, na szczęście na kontynuację nie musiałam długo czekać! Styl i język w jakim napisana jest książka jest bardzo lekki i przyjemny, co sprawia, że przez tą historię się wręcz płynie, ja pochłonęłam ją w jeden poranek i po prostu nie mogłam się oderwać! Poraz kolejny historia przedstawiona jest z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi dowiedzieć się co czują i myślą, jakie emocje nimi targają, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Mamy tutaj również wyszczególnione dwie przestrzenie czasowe: przeszłość i teraźniejszość, które dały mi zdecydowanie lepszy wgląd w życie bohaterów. Dopiero teraz zrozumiałam z jak wieloma przeciwnościami i trudnymi decyzjami musiała mierzyć się Jolie. Dopiero trzeci tom losów Jolie i Cade'a uzmysławia czytelnikowi jak ogromne piętno odcisnęły na obecnym życiu bohaterów wydarzenia mające miejsce w przeszłości. Nadal to dla mnie nie wyobrażalne co musieli przejść, podziwiam ich, że się nie załamali i nie złamali, jedno jest pewne.. ich historia jest pełna bólu, cierpienia, ale również miłości.. znajdziemy tutaj całą lawinę emocji! Autorka idealnie wodzi tutaj czytelnika za nos, w pewnym momencie już sama nie wiedziałam co jest prawdą, a co kłamstwem.. Naprawdę świetnie spędziłam czas z tą książką i jej bohaterami, aż żałuję, że to koniec ich historii, bo bardzo zżyłam się z Jolie i Cade'm. Pozostaje mi tylko czekać na kolejne powieści spod pióra autorki! Polecam tą książkę, jak i cała serię! Moja ocena 9/10.

Avatar użytkownika - BookCoffeeCake
BookCoffeeCake
Przeczytane:2022-12-12, Ocena: 5, Przeczytałem,
Laurelin Paige losy Cadena i Jolie czyli bohaterów serii "Dirty Wild" kończy tytułem "Namiętne serce". Wszyscy Ci, którzy mieli możliwość poznać się z tymi bohaterami dobrze wiedzą, że ta historia nieoderwanie łączy się ze skrywanymi tajemnicami i dużą dawką trudnej przeszłości, która siedemnaście lat wcześniej połączyła młodziutkich Jolie i Cadena. Razem przeszli przez piekło, po to by teraz wspólnie zemścić się na osobie, która najbardziej ich skrzywdziła. Nie spodziewają się jednak, że w domu rodzinnym pojawi się niespodziewany gość, który ponownie zachwieja ich ledwie co odbudowaną relację.

Nie będę bawić się w zbędne podsumowania, bo już dwukrotnie pisałam Wam, że bardzo podoba mi się kreacja głównych bohaterów, tym razem do tego grona możemy dodać również postać Tate, który wniósł fajny powiew świeżości do tej historii. Jego pojawienie wywołało troszkę szumu, jednak sama aura jaką wokół siebie tworzył, była urzekająca. Podobnie mam z postacią, która powróciła matką Cadena. Podobała mi się przemiana Carli i charakter jaki pokazała.

Powiedzieć, że w tej historii pojawia się wiele zwrotów akcji, to jak nie powiedzieć nic. Autorka bardzo umiejętnie potrafiła budować napięcie, i w pewien sposób przygotowywała czytelnika na przyszłe wydarzenia. Głównie tyczy się to sekretów, które były bardzo długo głęboko skrywane. Co łączy się z dużą dawką emocji, które autorka odwzorowuje bardzo autentycznie.

Podobnie jak w poprzednich częściach w środku nie brakuje namiętności, chwil uniesień i dużej dawki uczucia. Pojawią się dylematy, jednak prawdziwa miłość znajdzie rozwiązanie wszystkich problemów. Nie wszystko będzie proste, jednak muszę przyznać, że autorka potrafiła mnie rozczulić prawdziwym i szczerym uczuciem, które pojawia się w środku. Myślę, że to duży atut tej historii, który sprawia, że czytanie tej historii to czysta przyjemność.

Po przeczytaniu ostatnich zdań książki, uświadomiłam sobie, że finalnie ta historia ma ręce i nogi, jakkolwiek dziwnie to może brzmieć. Wszystkie puzzle zostały ułożone w jedną całość. Nadal podtrzymuję moją opinię, że ta seria jest dość przewidywalna, jednak mi osobiście to nie przeszkadzało w czytaniu. Wręcz przeciwnie, z czasem sprawiał mi przyjemność fakt, że mogłam domyślać się pewnych spraw wcześniej. Mogłam zabawić się w takiego detektywa, który potwierdzał swoje przypuszczenia.
Cała seria "Dirty Wild" w moim odczuciu jest warta przeczytania. Nie jest to słodki romans, a trudna i momentami brutalna historia o prawdziwej miłości, która ponownie rodzi się po latach. A może tak naprawdę nigdy nie umarła?
Sprawdzicie sami! ?

Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować. Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu! Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się...

Grzeszny zdobywca
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki -  Grzeszny zdobywca

Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie. Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi...