Narkotyki w szkole i w domu - zagrożenia

Maria Moneta Malewska - lekarz medycyny, psychoterapeuta. Przez 12 lat pracowała z osobami uzależnionymi w poradni na ul. Dzielnej i w Szpitalu Nowowiejskim. Była założycielką Pogotowia Makowego. Od 10 lat pracuje z rodzicami dzieci uzależnionych i zagrożonych narkomanią. W roku 1989 założyła pierwszą w Polsce prywatną Fundację Pomocy i Leczenia Osób Uzależnionych oraz Zagrożonych i Chorych na AIDS Nie jesteś sam. Propaguje profilaktykę uzależnień i AIDS w szkołach, instytucjach rządowych oraz w mass mediach. Prowadzi zajęcia psychoterapeutyczne dla kobiet i młodzieży. Zrealizowała dwa cieszące się dużą popularnością cykle programów telewizyjnych:: Być tutaj i Szkoła żon. Jest członkinią założycielką pierwszego w powojennej Polsce Klubu Soroptimist International.

Książka zalecana przez ogólnopolski program Szkoła wolna od narkotyków.

Narkotyki w szkole i w domu to pierwsza w Polsce książka o narkomanii napisana w tak przystępny i wyważony sposób. Odsiania prawdę o narkotykach lat 90. Tak rodzice, jak i nauczyciele dowiedzą się z niej, jak rozpoznać, czy dziecko bierze, i jak z takim dzieckiem postępować.

Problem narkomanii dotyczy nas wszystkich, dlatego przeczytaj Narkotyki w szkole i w domu dziś, bo jutro może być za późno.

Informacje dodatkowe o Narkotyki w szkole i w domu - zagrożenia :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2004-10-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 83-211-1345-1

Kup książkę Narkotyki w szkole i w domu - zagrożenia

Narkotyki w szkole i w domu - zagrożenia - opinie o książce

Avatar użytkownika - DanutaB
DanutaB