Nawrócona wiedźma

"Kiedy rok temu Patrycja pokrótce opowiedziała mi o swoich niezwykłych przeżyciach, gorąco zachęcałam ją do tego, żeby spróbowała przelać je na papier w postaci scenariusza filmowego. Zamiast scenariusza, dostajemy do ręki, póki co, niezwykły wywiad, świadectwo religijnego nawrócenia. Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, paradoksalnie tym większym, że sama jestem odległa od spraw wiary, a nawet, co jest rzadkością w moim pokoleniu, nie jestem ochrzczona. Ale opowieść Patrycji Hurlak, choć jest przez to dla mnie niejako egzotyczna, zrobiła na mnie duże wrażenie. Przede wszystkim Patrycja jest w niej szczera w przyznaniu się do tego, co w swoim życiu uznaje za złe, jak i w opisie trudnej drogi, na końcu której jest ona dzisiejsza, głęboko wierząca i żyjąca w zgodzie z wyznawaną wiarą i jej zasadami. Rzadko kogo stać na tak szczere opowiedzenie o sobie, o sprawach tak intymnych i trudnych." Ilona Łepkowska, producent i scenarzystka filmowa i telewizyjna

Informacje dodatkowe o Nawrócona wiedźma:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-09-24
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-61071-37-2

Kup książkę Nawrócona wiedźma

Nawrócona wiedźma - opinie o książce

Avatar użytkownika - owuwu
owuwu
Ocena: 6, Przeczytałam,

W życiu można mieć wszystko - sławę, pieniądze, powodzenie wśród płci przeciwnej.
Ale jeśli zabraknie podstawy jaką jest miłość wtedy wszystkie powyższe wartości przestają mieć jakiekolwiek znaczenie, a człowiek szuka wypełnienia pustki. W większości trafia źle, np. w okultyzm. I tak też trafiła Patrycja Hurlak, niewinny tarot czy magiczne zaklęcia przestały być niewinne, a ona sama odkryła, że jakaś dziwna siła ciągnie ją na dno. Zaczęła szukać...wołać... aż ktoś ją usłyszał i gdyby nie On byłaby już dawno martwa - jeśli nie fizycznie to duchowo. Bo On słyszy i wyciąga swoje dłonie aby nas podnieść z błota, do którego ciagle uciekamy. Po tym jak podniósł, mocno ją przytulił i przebaczył. Teraz już jest inaczej. Autorka ma radość w sercu, bo za rękę trzyma ją Sama Miłość.
Patrycja Hurlak w swojej książce opowiada jak wpadła w sidła zła i jak została z niego wyciągnięta. Jej książka to dobra przestroga dla tych, co szukają miłości i spełnienia nie tam gdzie powinni. Przeczytaj zanim będzie za późno.

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2015-04-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Rewelacyjna książka!!! Polecam!!!
Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2015-01-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Krótka, pisana normalnym językiem książka, a właściwie świadectwo kobiety wyrwanej ze szponów szatana. Każdy powinien bez wyjątku sięgnąć i przekonać się czym jest na przykład chodzenie do wróżki, bądź czytanie horoskopów i bawienie się w czary.
Avatar użytkownika - 22200116Zp
22200116Zp
Przeczytane:2015-01-21, Ocena: 5, Przeczytałam, gimnazjum,

Jako świadectwo, ogromne WOW, że w ogóle autorka odważyła się napisać o swoim życiu, i to jeszcze o TAKIM życiu, w które wchodzi okultyzm, magia... czapki z głów. Jako książka sama w sobie lekko nudnawa i nieciekawie napisana, ale biorąc pod uwagę wartość duchową da się przeboleć pewne niedociągnięcia. Serdecznie polecam.

Avatar użytkownika - Fretka
Fretka
Przeczytane:2015-04-27, Ocena: 3, Przeczytałam, wyzwanie - 52 książki w 2015,
Patrycja Hurlak0
Okładka ksiązki - Zakoachani są wśród nas. Rozmowy o spełnionej miłości i zakochaniu, które nigdy się nie kończy

"Zakochani są wśród nas” to kolejna książka autorstwa Patrycji Hurlak. Autorka tym razem zebrała w niej rozmowy z niezwykłymi ludźmi, które...