Never Say Die

Tom 11 cyklu Alex Rider

Never Say Die to jedenasta książka wchodząca w skład cyklu powieści o szpiegu Alexie Riderze, pracującym na co dzień dla agencji MI6 i sił Brytyjskich.

Dragana Novak to serbska pani najemnik specjalizująca się w oli pilota, której udaje się ukarać słynny Sikorsky CH-53E Super Stallion, helikopter należący do zasobów słynnego, amerykańskiego Air Force. To nie lada akcje, po której kobieta znika ze wszystkich radarów.

Rider stara się wypocząć w San Drancisco, gdzie po upadku Scorpii, nieco ciężko jest się mu radować z nie byle jakiego osiągnięcia. Aklimatyzacja w Ameryce nie idzie mu łatwo, stale narzekając na wiele problemów. Nie pomaga mu nawet obecność Edwarda i Liz Pleasure.

Niespodziewanie Alex odkrywa w skrzynce Jacka wiadomość skierowaną do niego przez Sabinę, wskazującą na to, że kobieta wciąż żyje. Chłopa szybko rusza do Cairo, gdzie stara się znaleźć najmniejsze ślady.

Napis "Grimaldi" okazuje się pierwszym krokiem dla wielkiego śledztwa, które rozrośnie się na wielką porcję świata szpiegowskiego.

Informacje dodatkowe o Never Say Die:

Never Say Die - opinie o książce

Scorpia Rising
Anthony Horowitz0
Okładka ksiązki - Scorpia Rising

Scorpia Rising to dziewiąta książka poświęcona Aleksowi Riderowi, który wraz z wiekiem staje się coraz ważniejszym członkiem MI6, rosnąć w hierarchii...

Alex Rider. Eagle Strike
Anthony Horowitz0
Okładka ksiązki - Alex Rider. Eagle Strike

Eagle Strike to czwarta książka z serii o Aleksie Horowitzu, niezwykłym, młodym agencie pracującym dla brytyjskiego wywiadu. W ramach czwartej odsłony...