Noc świetlików

Kiedy magia wkracza do twojego życia, nic nie jest takie jak przedtem!

Paulina przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ od kilku lat jej umysł walczy z ciałem, próbując zagłodzić ją na śmierć. Jedynym życzliwym człowiekiem dla niej jest młody pielęgniarz, Błażej. Chłopak namawia Paulinę do ucieczki. Trafia ona do domu trzech braci - młodych, tajemniczych mężczyzn. Dzięki nim przenosi się do niezwykłego świata elfów żyjących wśród ludzi. Nie wie jeszcze, że jego zasady są surowe, a sprzeciwiając się im, narazi nie tylko swoje życie, ale także życie kogoś, kogo pokochała. Dziewczyna odkrywa mroczną sferę walki o władzę, o nadprzyrodzone zdolności, o miłość.

Wszystkie zawirowania sprawią, że bohaterka będzie musiała złamać zakazy, które ją dotąd więziły, by móc uratować siebie i swoich bliskich.

Noc świetlików wprowadza nas w krainę, w której nic nie jest oczywiste i przewidywalne.

Czy w każdym z nas może kryć się wielka tajemnica zmieniająca życie?

Informacje dodatkowe o Noc świetlików:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2014-03-31

Kup książkę Noc świetlików

Noc świetlików - opinie o książce

Avatar użytkownika - Natucha20
Natucha20
Przeczytane:2014-08-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Nie pamiętam, żeby mnie tak porwała książka. Żałuję nie ma więcej książek tej autorki.
Avatar użytkownika - pajeja88
pajeja88
Przeczytane:2014-03-24, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku, Mam,
Minus za to, że autorka w pewnym momencie się zagubiła i o pewnym fakcie zapomniała. Wielkie 5 za to, że powieść mnie porwała i sprawiła, że na sercu zrobiło mi się o wiele cieplej niż zwykle.
Avatar użytkownika - goster
goster
Przeczytane:2014-03-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
"Noc świetlików" nie uniknie porównań ze "zmierzchem", "Darami anioła" itd. paranorlal romans - czy jak się zwie gatunek :) Zupełnie nierzeczywista przestrzeń wrzucona w sam środek Borów Tucholskich. Młoda 19 - letnia dziewczyna, chora na anoreksję, samotna, odrzucona przez rodzinę, nagle trafia między elfy. Książkę dobrze się czyta - jedno popołudnie - ale np wchodzenie do umysłu i oglądanie wspomnień, moce nadprzyrodzone - cały czas miałam wrażenie, że już o tym gdzieś czytałam. Żałuję, że autorka nie pociągnęła bardziej wątku o historii i zwyczajach elfów. Na czwórkę bo wciągnęła i chciałam dotrwać do finału.
Przyszłość ma twoje imię
Elżbieta Rodzeń0
Okładka ksiązki - Przyszłość ma twoje imię

Blanka właśnie wyprowadziła się od rodziców, zaczyna studia i pracę. Wciąż zmaga się z jednym wydarzeniem z przeszłości – kilka lat wcześniej padła...

Zimowa miłość
Elżbieta Rodzeń0
Okładka ksiązki - Zimowa miłość

Jedna chwila może zmienić wszystko... Wcześniej: Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis