O miłości

Po dwóch bestsellerach: „O kobiecie” i „O mężczyźnie”, profesor Zbigniew Lew Starowicz tym razem przygląda się miłości. I co znajduje w naszych sercach? Miłość piorunującą, szaloną, nieodwzajemnioną – to tylko kilka klasyfikacji. Opowiada, jak kochają mężczyźni a jak kobiety, a przede wszystkim radzi, co robić, żeby miłość nie wygasła.

Informacje dodatkowe o O miłości:

Wydawnictwo: Czerwone i czarne
Data wydania: 2012-09-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7700-040-3

Kup książkę O miłości

O miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - Margarita1980
Margarita1980
Przeczytane:2022-07-17, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki w 2022, audiobook, Storytel,

,,O miłości" to książka w formule rozmowy pomiędzy profesorem Zbigniewem Lwem-Starowiczem a Krystyną Romanowską. Tematem rozmowy są związki i uczucia w tych związkach. W trakcie rozmowy poruszane są m.in. tematy seksu w związku, jak bardzo jest to istotny element związku. Jak się okazuje, ile ludzkich temperamentów, tyle różnych temperamentów w sypialni. Profesor radzi, aby będąc w związku, nigdy nie kłaść się spać pokłóconym, aby przed nadejściem nocy, wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia. Z książki dowiemy się też, czy stara miłość faktycznie nie rdzewieje i czy szukanie ,,księcia z bajki" ma szansę na sukces i czy warto iść do łóżka na pierwszej randce.

W książce do tematu seksu, seksualności, uczuć i uczuciowości podchodzi się z dużym taktem, wskazując na różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną. Jak się okazuje na postrzeganie miłości, ma także środowisko, religia i system wartości, w których wyrastaliśmy.

Niezależnie od tego, czy jesteście w stałym związku, czy jesteście singlami, czy szukacie swojej drugiej połówki, czy nie, warto przeczytać tę książkę.

Serdecznie polecam.

Avatar użytkownika - AleksandraSz
AleksandraSz
Przeczytane:2019-12-07, Przeczytałam, 36 książek 2019,
O zazdrości i innych szaleństwach z miłości
Zbigniew Lew-Starowicz0
Okładka ksiązki - O zazdrości i innych szaleństwach z miłości

Szaleni z miłości żyją wśród nas. Kochają mocno, namiętnie, na granicy rozsądku. Kiedy miłość przeradza się w obsesję? Kto mści się skuteczniej:...

Homoseksualizm
Zbigniew Lew-Starowicz0
Okładka ksiązki - Homoseksualizm

Dodruk. Książka jest dodrukiem do ostatniego, najnowszego wydania dzieła, które ukazało się nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. W związku z tym, że...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;