O Stefku, który został prymasem. Opowieść o Stefanie Wyszyńskim

Ta książka przybliża nam postać kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Dzięki jej barwnym stronom poznamy Stefka, zwykłego chłopca, który żył w trudnych czasach, ale zawsze z odwagą realizował swoje marzenia. Ta wyboista, ale piękna droga pomogła dorosłemu już Stefanowi Wyszyńskiemu żyć w zgodzie ze sobą i pomagać innym.

Jak wyglądało dzieciństwo kardynała? Jak spędzał wolny czas, jakie lubił kwiaty, co było jego przysmakiem, na jakim grał instrumencie? Jak realizowało się jego powołanie kapłańskie i, wreszcie, dlaczego nazywamy go Prymasem Tysiąclecia?

Odpowiedzi na te pytania i wiele innych ciekawostek znajdziemy w tej książce, która opowiada o wielkim Polaku, wkrótce błogosławionym Kościoła katolickiego.

Informacje dodatkowe o O Stefku, który został prymasem. Opowieść o Stefanie Wyszyńskim:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2021-09-01

Kup książkę O Stefku, który został prymasem. Opowieść o Stefanie Wyszyńskim

O Stefku, który został prymasem. Opowieść o Stefanie Wyszyńskim - opinie o książce

Smocza dolina
Dorota Skwark0
Okładka ksiązki - Smocza dolina

Smocza Dolina to malownicza kraina, położona gdzieś za siedmioma górami i siedmioma morzami, w miejscu, w którym realny świat zmienia się w baśniową opowieść...

Najpiękniejsze baśnie polskie
Dorota Skwark0
Okładka ksiązki - Najpiękniejsze baśnie polskie

Oto przed nami najpiękniejsze baśnie polskie. „Baśń o dzielnym Giewoncie”, „Baśń o skarbniku”, „Baśń o lajkoniku”...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;