Oficjalny przewodnik po filmie Tomb Raider

Album przedstawia historię powstania filmu "Tomb Raider" - pierwszej wielkiej produkcji XXI wieku. Zdobią go niezwykłe fofografie, które zabiorą cię do jaskiń zbudowanych w londyńskim studiu Pinewood, do mroźnych pustkowi Islandii oraz wspaniałych świątyń Angkor Wat w Kambodży.

Informacje dodatkowe o Oficjalny przewodnik po filmie Tomb Raider:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: b.d
Kategoria: Muzyka, film
ISBN: 83-237-9954-7

Kup książkę Oficjalny przewodnik po filmie Tomb Raider

Oficjalny przewodnik po filmie Tomb Raider - opinie o książce

"Lara Croft. Tomb Raider. Oficjalny przewodnik pi filmie" to album, który zawiera historię powstania gry oraz życiorys Lary Croft, genezę powstawania filmu, w tym: najważniejsze informacje o miejscach kręcenia (jak: Islandia, Kambodża) i tajnikach filmu: dekoracjach wnętrz, kostiumach, efektach specjalnych, scenografii oraz roli kaskaderów.
Mamy tu również garść informacji o odtwórczyni głównej roli w filmie - Angelinie Jolie oraz opisy aktorów grających przyjaciół i oponentów Lary Croft.

Album jest bogato ilustrowany fotosami z filmu, także tymi mniej znanymi. Znalazło się też kilka zakulisowych zdjęć, a także parę fotek, które zdradzają czytelnikowi jak był budowany plan zdjęciowy.

Książka dobra. Polecam fanom filmu, a także Angeliny Jolie - można tu znaleźć wiele pięknych zdjęć aktorki.