Okruchy przeszłości

Na wystawie w starej pracowni witraży Minster Glass w Londynie wisi popękany anioł ze szkła.

Tak jak on, życie właścicieli pracowni także jest pełne rys i pęknięć: matka głównej bohaterki książki - Fran Morrison - zmarła, gdy dziewczynka była mała, a ojciec przez całe życie unikał rozmów o żonie i okolicznościach jej śmierci.

Fran dawno już uciekła z tego smutnego domu i podróżowała po świecie, grając w orkiestrach filharmonicznych. Teraz jednak ojciec ciężko zachorował i młoda kobieta musi wracać do Londynu i Minster Glass.

Postanawia zająć miejsce ojca w pracowni i wraz z jego pomocnikiem, Zackiem, podejmuje się rekonstrukcji strzaskanego witraża z pobliskiego kościoła. Składając szklane okruchy, odkrywa historię niezwykłej miłości z epoki wiktoriańskiej.

Wędrówka po krętych ścieżkach przeszłości doprowadzi Fran do prawdy o matce, pozwoli odkryć moc przebaczenia i zacząć wszystko od nowa.

"Okruchy przeszłości" to historia o tym, że jeżeli wiesz, gdzie szukać, zawsze znajdziesz swojego anioła!

Informacje dodatkowe o Okruchy przeszłości:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2010-11-23
ISBN: 978-83-7648-516-4

Kup książkę Okruchy przeszłości

Okruchy przeszłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
Przeczytane:2013-10-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Pod nocnym niebem
Rachel Hore0
Okładka ksiązki - Pod nocnym niebem

Czy sny mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie?Gdy Jude była dzieckiem, dręczył ją stale powracający koszmar. Ten sam sen nawiedza teraz jej sześcioletnią...