Organizacje skuteczne w sprzedaży

Książka Organizacje skuteczne w sprzedaży jest niezwykłą historią o tym, w jaki sposób skuteczne organizacje sprzedażowe potrafiły obrócić na swoją korzyść nowe oczekiwania współczesnych, wymagających klientów - poprzez spełnienie tych oczekiwań, usprawnienie procesu budowania relacji z klientem oraz przyjęcie w tych kontaktach roli partnera, a nie dostawcy.Książka koncentruje się na najskuteczniejszych działaniach, innowacyjnych technikach oraz wysublimowanych strategiach budowania relacji z klientami, które pomogły liderom sprzedaży osiągnąć niezwykłe, wymierne rezultaty.Organizacje skuteczne w sprzedaży to uaktualniona, klasyczna pozycja z dziedziny biznesu, pełna przykładów z życia oraz analiz przypadków, pomagających w praktycznym wdrożeniu tych koncepcji w Twojej organizacji. Celem tej książki jest przedstawić Ci:Techniki i strategie dotyczące znajdowania, rekrutowania i zatrzymania w zespole wyłącznie najskuteczniejszych sprzedawców.Systemowe podejście do procesu sprzedaży, które angażuje wszystkich pracowników oraz maksymalizuje skuteczność każdego narzędzia w ramach organizacji.Uaktualnione przykłady, które ilustrują nowe wyzwania biznesowe, a także dodatkowe rozdziały dotyczące wykorzystania współczesnych, niezwykłych możliwości technologicznych.Książka ta oferuje zbiór najskuteczniejszych technik i strategii sprzedaży stosowanych obecnie przez wiodące organizacje sprzedażowe oraz buduje - w oparciu o konkretne techniki - praktyczne podstawy sukcesu we współczesnym środowisku sprzedaży.

Informacje dodatkowe o Organizacje skuteczne w sprzedaży:

Wydawnictwo: IFC PRESS
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-918243-8-1

Kup książkę Organizacje skuteczne w sprzedaży

Organizacje skuteczne w sprzedaży - opinie o książce