Osaczona

Tom 3 cyklu Wyklęta

Nowy Jork – jedna z największych metropolii świata,  miasto spełniających się marzeń, ale też wielkich rozczarowań. Wśród milionów ludzi Rose Knight – dziewczyna, której właśnie zawalił się świat. Rose stoi przed zadaniem, wymagającym niezwykłej odwagi i determinacji – musi zebrać ogromną sumę pieniędzy, aby ratować życie ojca. Na jej drodze staje Damien Castle – przystojny chłopak o przenikliwym umyśle, który tropi groźnych przestępców. W chwili, gdy się spotykają, każde z nich ma jasno określony cel. Nie wzięli pod uwagę tylko jednego – miłości. Czy oprą się uczuciu, które może przesądzić o życiu lub śmierci?

Informacje dodatkowe o Osaczona:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Shaken
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Osaczona

Osaczona - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-17, Ocena: 6, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Dla młodzieży,

Wreszcie przeczytałam tak długo wyczekiwaną książkę.
"Osaczona" Joss Stirling po prostu skradła moje serce. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie ją przeczytam.. I ani trochę się nie zawiodłam. Jestem pod ogromnym wrażeniem.. byłam strasznie ciekawa historii Damiena.
Rose stoi przed zadaniem wymagającym niezwykłej odwagi i determinacji. Musi zebrać ogromną sumę pieniędzy aby ratować zycie ojca. Kiedy drogi Damiena i Rose się przecinają każde z nich ma jasno określony cel. Nie wzięli pod uwagę jednak miłości. Czy oprą się łączącemu ich uczuciu ?
Jest to opowieść o miłości, zaufaniu zdradzie, przyjaźni, wybaczeniu,walce,ratunku.
Powieść należy do literatury obyczajowej i jest trzecia częścią wciągającej serii "Struck". Już nie mogę się doczekać ostatniego tomu.
Autorka ma zadziwiający talent do tworzenia niesamowitych powieści.
Książka pokazuje siłę miłości,przywiązania, zaufania i przyjaźni. Opowiada o młodych, inteligentnych ludziach przed którymi stają nie lada zadanie i aby mu podołać muszą stanąć na wysokości zadania. Ponadto pokazuje że nie warto ufać pozorom.
Jestem pod całkowitym wrażeniem tej niesamowitej powieści. Polecam ją każdemu.
Każda strona czytałam z zapartym tchem. Nie jestem w stanie opisać wrażenia jakiego na mnie wywarła.
Zachwyca nie tylko fabułą ale i okładką przez którą można interpretować na wiele sposobów odnosząc się do jej treści.

Książka nie jest gruba więc można ją szybko przeczytać w jeden wieczór.

Naznaczona
Joss Stirling0
Okładka ksiązki - Naznaczona

Szesnastoletnia Kate wie, jak zniknąć i zatrzeć po sobie wszelkie ślady. Tym razem stała się jednak mimowolnym świadkiem tragedii. Musi ukryć się przed...

Droga do Misty
Joss Stirling0
Okładka ksiązki - Droga do Misty

Misty to dziewczyna-katastrofa, obdarzona sawanckim ,,darem", który sprawia, że nie potrafi kłamać. W wyniku tej niekontrolowanej prawdomówności...