Ostateczna bitwa o rodzinę

TRWA ZACIEKŁA BITWA O RODZINĘ. CZAS NA PRAWDZIWY PLAN RATUNKOWY.

Szatan i jego słudzy zrobią wszystko, by zniszczyć Boży plan na rodzinę i małżeństwo! Co możemy zrobić w obliczu nadciągającej konfrontacji?

KSIĄDZ PIOTR GLAS, rekolekcjonista i były egzorcysta, oraz DR JACEK PULIKOWSKI, ceniony doradca rodzinny, mąż i ojciec, z odwagą i determinacją przypominają nam, jaka jest prawdziwa wartość rodziny i z jakimi niebezpieczeństwami oraz atakami musi się dziś ona mierzyć. W czasach, gdy świat proponuje nam relacje RODZINOPODOBNE, małżeństwa przeżywają kryzys spowodowany brakiem otwartości na życie oraz wiarę, podważa się tożsamość mężczyzny i kobiety, potrzebujemy mocnego i klarownego głosu opowiadającego się za Prawdą. Opierając się na własnym bogatym doświadczeniu pracy z ludźmi, ks. Piotr Glas wraz z Jackiem Pulikowskim wskazują, że rozpad małżeństw jest dziś ściśle związany z odejściem od Boga. Siostra Łucja z Fatimy powiedziała: ,,Ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem a królestwem szatana zostanie stoczona w kwestiach małżeństwa i rodziny". Czas na plan ratunkowy, bo PRZYSZŁOŚĆ LUDZKOŚCI ZALEŻY OD RODZINY.

Informacje dodatkowe o Ostateczna bitwa o rodzinę:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2022-01-24
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Chrześcijaństwo bóg

Kup książkę Ostateczna bitwa o rodzinę

Ostateczna bitwa o rodzinę - opinie o książce

Avatar użytkownika - czarksiazek
czarksiazek
Przeczytane:2022-10-09,

"Ostateczna bitwa o rodzinę" to świetna propozycja na te czasy w których przyszło nam żyć. Dziś gdy rodzina jest w rozkładzie, gdy wszelkie normy i wartości wyrzuca się jak nie potrzebny śmieć a zastępuje je wynaturzeniami i dziwactwami, naszym obowiązkiem jest dbanie o to co najważniejsze, aby w przyszłości nasze dzieci nas nie znienawidzily za to jaką przyszłość im zgotujemy. Czlowiek to nie rzecz, którą wymieniamy na nowszy model gdy zaczyna coś szwankować. Chcąc mieć zdrowe i piękne relacje trzeba nieustannej pracy, trzeba schować nierzadko dumę i zakasać rękawy do walki o najbliższych.
Ta książka to zapis rozmowy z ks. Piotrem Glasem i dr. Jackiem Pulikowskim. Odważnie bronią wartości rodziny i wbrew temu co dziś modne, wypowiadają głośno to co świat próbuje zakrzyczeć. Ten świat , który jedyną propozycją jaką ma dla nas jest twór rodzinopodobny. Gdy nieustannie podważa się tożsamość kobiety i mężczyzny potrzeba nam tak mocnego głosu sprzeciwu opowiadającego się za Prawdą.
"Przyszłość ludzkości zależy od rodziny" zdrowej rodziny, bo tylko ona jest fundamentem zdrowego społeczeństwa.

Avatar użytkownika - aeljot
aeljot
Przeczytane:2022-08-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek w 2022,
Warto pokochać teściową
Jacek Pulikowski0
Okładka ksiązki -  Warto pokochać teściową

Anegdot i żartów dotyczących teściowej nie da się zliczyć. Dlaczego tak trudno jest dogadać się z teściową i co zrobić, by żyło się z nią dobrze...

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni
Jacek Pulikowski0
Okładka ksiązki - Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Zestaw głębokich rozważań duchowych na każdy dzień roku, które pomogą ci zadbać o swoją duszę. Poręczny format i czytelna czcionka sprawiają że Wiara...