Oto Matka twoja. Mały przewodnik po ścieżkach wiary

Jak pomagać dzieciom w kształtowaniu dojrzałej wiary? Co zrobić, by poznały Maryję, Matkę Boga i naszą kochaną Mamę? Źródłem inspiracji może być prosty i zarazem niezwykły przewodnik s. Izabeli Iwańskiej ze wspólnoty ,,Koinonia św. Pawła", która od wielu lat prowadzi grupowe zajęcia ewangelizacyjne dla dzieci. Autorka proponuje drogę ośmiu słów skierowanych do Maryi, zaczerpniętych z modlitwy ,,Zdrowaś Maryjo". Z każdym słowem-rozdziałem dziecko coraz lepiej poznaję Matkę naszego Zbawiciela (dowiaduje się m.in., że jest Ona obdarzona łaską, wybrana i szczęśliwa). Ciekawym treściom towarzyszą modlitwy, zadania do wykonania, cytaty, uzupełnianie tekstów i ciekawostki biblijne.

Zapraszamy do lektury i wyruszenia wraz z Maryją na ścieżki wiary.

Autorzy:

Siostra Izabela Iwańska (autorka książki) i s. Franciszka Aldona Godlewska (autorka ciekawostek biblijnych) należą do Stowarzyszenia Życia Apostolskiego ,,Koinonia św. Pawła" w Kielcach, wspólnoty życia konsekrowanego, której charyzmatem jest modlitwa i ewangelizacja. Członkowie wspólnoty, siostry i bracia, składają śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa, prowadzą życie na wzór pierwszych wspólnot monastycznych.

Informacje dodatkowe o Oto Matka twoja. Mały przewodnik po ścieżkach wiary:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-04-22
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Oto Matka twoja. Mały przewodnik po ścieżkach wiary

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie! Mały przewodnik po ścieżkach wiary
s. Izabela Iwańska0
Okładka ksiązki - Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie! Mały przewodnik po ścieżkach wiary

Jak pomagać dzieciom w kształtowaniu dojrzałej wiary? Źródłem inspiracji może być prosty i zarazem niezwykły przewodnik s. Izabeli Iwańskiej ze wspólnoty...