Każdy dzień ks. Jarosława Cieleckiego wypełnia pasja głoszenia Ewangelii. Jego parafią jest samochód, a przewodnikiem - św. Szarbel. Uczył się od prawdziwych mistrzów: był bliskim współpracownikiem słynnego świadka Fatimy, bp. Pawła Hnilicy i przyjacielem o. Gabriele'a Amortha. Dzięki pracy w Watykanie był blisko św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, których codzienne przeżywanie wiary wywarło na niego wielki wpływ.

W szczerej rozmowie opowiada Tomaszowi P. Terlikowskiemu o dwudziestu pięciu latach kapłańskiego życia, w trakcie których Bóg nieustannie zaskakiwał go pomysłowością. To historie cudów i niezwykłych zdarzeń nierzadko z pogranicza życia i śmierci. To opowieść człowieka, który codziennie pyta: ,,Jezu, co dzisiaj dla mnie przygotowałeś?".

Informacje dodatkowe o Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-10-01
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela - opinie o książce

Kościół ma być przezroczysty
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - Kościół ma być przezroczysty

Ostatnie miesiące pokazały wyraźnie, że potrzebny jest zupełnie inny sposób mówienia o Kościele - o jego słabościach, o sprawach, które...

Kiedy sól traci smak. Etyka protestancka w kryzysie
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - Kiedy sól traci smak. Etyka protestancka w kryzysie

Książka jest próbą przedstawienia mapy nowego sporu w łonie chrześcijaństwa. Granice i mury w kwestiach moralnych przechodzą w poprzek dotychczasowych...