Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą

Jeden dzień z życia Marcinka, czyli co robi dziesięć paluszków przedszkolaka przez cały dzień.

Poznając burzliwe przygody dziesięciu paluszków pewnego przedszkolaka, które ciekawe świata, są w ciągłym ruchu, dowiadujemy się, jak wiele niezwykłych zdarzeń spotyka go każdego dnia. Nawet zwykłe śniadanie, ustawianie wieży z klocków, trzymanie się ręki mamy czy odwijanie cukierków z papierka może być, z punktu widzenia paluszków, ciekawą przygodą.

Niegrzeczne paluszki zaciskają się w piąstki, a czasem nawet dłubią w nosie. Grzeczne, wręczają mamie kwiatek, wyciągają biedronkę z kałuży i lubią się myć. Jedno jest pewne – nigdy się nie nudzą, bo życie przedszkolaka jest przecież takie fascynujące!

Przeczytacie o tym w mądrej, pogodnej i innej niż wszystkie książce Renaty Piątkowskiej „Paluszki”.

Informacje dodatkowe o Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2016-01-26
ISBN: 978-83-7551-226-7

Kup książkę Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą

Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą - opinie o książce

Zaciekawiła mnie tematyka książki. Chciałabym ją przeczytać, żeby wejść w skórę małego dziecka. Myślę, że przeczytałabym ją jednym tchem.
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Dzieci, których nie ma

Polen-Jugendverwahrlager der Sicherheitspolizei in Litzmannstadt – obóz po dziś dzień mało znany, nadal leży poza granicami naszej świadomości...

Wszystkie moje mamy
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Wszystkie moje mamy

Wszystkie moje mamy to książka wpisująca się w serię książek opowiadających dzieciom o wojnie. Mały chłopczyk, bohater tej historii, bierze nas za...