Pan Kuleczka Marzenia

Marzenia się spełniają - w serii o panu Kuleczce, kaczce Katastrofie, psie Pypciu i musze Bzyk-Bzyk pojawił się kolejny, siódmy z kolei tomik! Pan Kuleczka i jego mali przyjaciele znów dziwią się otaczającemu światu i przeżywają z pozoru tylko zwyczajne przygody.

Niektóre opowiadania tomiku mogą być już znane wiernym Czytelnikom z kolejnych edycji Kuleczkowych kalendarzy, Wojciech Widłak dodał także kilka nowych opowieści, zainspirowanych ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej. Tak więc powstał kompletny zbiór, spięty klamrą dwóch opowiadań o czasie.

Seria książek Pan Kuleczka znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Informacje dodatkowe o Pan Kuleczka Marzenia:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2016-03-30
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Pan Kuleczka Marzenia

Pan Kuleczka Marzenia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-18, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Ciekawe opowiadania o Panu Kuleczce i jego grupce przyjaciół. Ulubione opowiadanie mojego syna to historia, w której Katastrofa uczy się jeździec na rowerze.
Tajemnica zielonej butelki. Czytam sobie. Poziom 3
Wojciech Widłak0
Okładka ksiązki - Tajemnica zielonej butelki. Czytam sobie. Poziom 3

Po dwóch stronach morza żyli sobie dziewczynka i chłopiec. Co dzień wychodzili na brzeg opodal swoich domów, patrzyli to w piasek, to w dal - aż pewnego...

Pan Kuleczka. Spotkanie
Wojciech Widłak0
Okładka ksiązki - Pan Kuleczka. Spotkanie

Trzecia książeczka z serii przygód Pana Kulczeki, jego kaczki Katastrofy, psa Pypcia i pozostałych przyjaciół....