Pasierbica gangstera

Dwa zwaśnione mafijne rody, nienawiść zapisana w genach i namiętność, która łamie wszelkie reguły.

Chiara wychowała się z dala od świata, wśród fanatycznie oddanych religii sióstr zakonnych. Nie zna swoich krewnych, a już na pewno nie przypuszcza, że jest jedyną żyjącą osobą, w której żyłach płynie krew dwóch zwaśnionych mafijnych rodzin sprawujących władzę na Sardynii. Już wkrótce upomni się jednak o nią przeznaczenie.

Fabio jest przyszłym donem rodu Candeloro. Przed laty ożenił się z pochodzącą z rodu Russo Dafne, by przez ten związek zapewnić pokój na wyspie. Kiedy kobieta umiera, widmo wojny między gangami staje się coraz bardziej realne. Fabio widzi tylko jedno rozwiązanie - musi odnaleźć pasierbicę i wydać ją za mąż za swojego brata. Nigdy wcześniej nie widział Chiary, ona zaś nie zna bezwzględnego świata, którego Fabio jest królem. Dzieli ich ogromna różnica wieku, łączą skomplikowane układy. Co zrobią w obliczu rodzącej się między nimi namiętności? Przeciwstawią się jej w imię zasad? A może zanim sami zniszczą kiełkujące w nich uczucie, zrobią to ich wrogowie? Czy jak zwiastowała wróżba uważanej za wiedźmę ciotki Fabia, pojawienie się na Sardynii Chiary będzie powodem upadku rodu Candeloro?

Sardynia to gorąca, zniewalająca, pełna wierzeń i przesądów nieznanych przybyszom z innych stron świata wyspa, opanowana przez mafię. Czy Fabio i Chiara zbudują tu wspólną przyszłość? A może sprawią, że urokliwą wyspę ogarnie pożoga?

Informacje dodatkowe o Pasierbica gangstera:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-01-26

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Pasierbica gangstera

Pasierbica gangstera - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2022-03-27,

❤️🖤💔 RECENZJA 💔🖤❤️

Autor: @mmsuchar_autorka
Wydawnictwo: @niegrzeczneksiazki

Pasierbica Gangstera
Tom 1

Chiara wychowywała się z dala, od świata. Wychowywały ją siostry zakonne. Nigdy nie poznała swojej rodziny. Nawet nie zdawała sobie sprawy, że w jej żyłach płynie krew, dwóch skłóconych ze sobą mafijnych rodzin, które sprawują władze, w Sardynii. Jednak już wkrótce, o dziewczynę upomni się przeznaczenie.

Fabio jest przyszłym donem rodu Candeloro. Lata temu ożenił się, z pochodzącą z rodu Russo Dafne. Ich związek miał zapewnić spokój na wyspie. Kiedy kobieta zmarła, nadeszło widmo wojny. Fabio widzi tylko jedno rozwiązanie. Ma zamiar odnaleźć swoją pasierbicę, i wydać ją za mąż, za swojego brata Marco. Fabio nie zna dziewczyny, nigdy jej nie widział. Chiara zaś, nie zna bezwzględnego świata, którym rządzi Fabio. Chiarę i Fabio dzieli bardzo duża różnica wieku. Jednak między nimi zaczyna coś się rodzić. Czy jest to namiętność? 🤔
Przeciwstawią się zasadom? 🤔
A może kiełkujące uczucie zniszczą najbliżsi, a może wrogowie? 🤔
Czy Chiara doprowadzi, do upadku rodu Candeloro? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 📖📚.

Zacznę od tego, że była to kolejna pozycja od tej autorki i na pewno nie ostatnia. Ta historia bardzo mi się spodobała. Z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterów. Autorka pisze prostym językiem, przez co książkę, czyta się szybko. Moim zdaniem książka ma śliczną okładkę, która przyciąga wzrok. Podczas czytania było mi żal Chiary, ponieważ wychowywała się, z dala od rodziny, i ominęło ją bardzo dużo.

Polecam Wam tę pozycję.

Gratuluję autorce kolejnego dzieła, i życze dalszych sukcesów 📚📖.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

💕RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💕

„Lubiłam Fabia Candelero.Całą sobą.Boleśnie.Najmocniej odczuwałam to w podbrzuszu, jakby jego dotyk i bliskość zaciskały moje mięśnie i rozpalały je nieznanym mi tajemniczym żarem”

Ojczym,
który zakochuje się w swojej niespełna osiemnastoletniej pasierbicy. Pasierbica,
zafascynowana ponad dwa razy starszym, szalenie przystojnym mężczyzną.
Dwójka ludzi pochodząca z dwóch skrajnych środowisk. Chiara wychowana w klasztorze w totalnym ubóstwie, skrycie marząca o wielkim świecie i bogactwie i Fabio, który rządzi niemalże całą Sardynią,
człowiek bezwzględny,
równocześnie trzymający się zasad i reguł.Tak inni, a łączy ich jedno.
Mafia i zobowiązania rodzinne.A wszystko po to by zachować pokój.
On musi złamać obiecane słowo,ona musi zaakceptować obecną sytuację,która w porównaniu z tym,gdzie i jak egzystowała od urodzenia,to jak spełnienienie jej najskrytszych marzeń.Wszystko to w imię pokoju.Ale niebezpieczeństwo czycha na każdym kroku,a cios może przyjść z najmniej spodziewanej strony.

Cóż to za fascynująca historia.
Fabio,
który najpierw kochał Dafne,matkę Chiary.
Chiara,totalnie nieznająca innego życia,niż to klasztorne,a jednocześnie z tak silnym i ostrym charakterkiem.
Tych dwoje tworzy niesamowitą mieszankę wybuchową,która nie wszystkim może być na rękę.
Ale jak to w mafii bywa,jak już raz w nią wejdziesz,musisz się spodziewać wszystkiego,a tu autorka,co chwile daje nam tyle wrażeń,że nie mamy szans na nudę,tylko wiele emocji i mocnych,ale też pikantnych momentów.Oboje bohaterów z miejsca zaskarbiło sobie moją sympatię i tak pozostało do końca.

No właśnie koniec😱
Droga autorko,co Ty tam nawywijałaś🙈
Szok,szok i jeszcze raz szok.
Pozostaje nam tylko czekać,na kolejny tom!
Pięknie dziękuje za przyjemności przeczytania i zrecenzowania tego cuda💕

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-07-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Życie Fabia po raz kolejny komplikuje się po śmierci ukochanej. Postanawia sprowadzić ukrytą przed światem pasierbicę, adoptować ją, by stała się łącznikiem, chroniącym przed wojną największych mafijnych rodzin. Żyjąca w ubóstwie dziewczyna, jest zakazanym latami owocem, który nagle pojawia się w ich ułożonym świecie. Staje się winna wielu spraw, a dodatkowo komplikacje plany wielu osób, chcących władzy, siły i by latami wikłane tajemnice pozostały magicznymi siłami, klątwami i karami za popełnione grzechy. To świat, gdzie każdemu bez wyjątku należy patrzeć na rece. Chiara jest nieoszlifowanym diamentem, osobą która nie zna życia i łaknie, łatwowierna szybko popada w kłopoty i sprowadza na złą drogę nie tylko siebie. Jest także nowością, która stanie się kluczem do wielu zagadek. Zakazana relacja między Chiarą i Fabiem, która choć grzeszna i niewłaściwa, kusi, tak strasznie, że może być silniejsza niż wszystko inne. Gorąca historia z piekła rodem, której ciężko się oprzeć.

Szukając lekarstwa na bolączki i próbę utrzymania ładu między zwaśnionymi rodzinami, Fabio postanowił sprowadzić niechcianą córkę zmarłej żony. Dziewczyna miała być remedium na wszystko, okazało się, że jest grzesznym dzieckiem, mogącym sprowadzić więcej kłopotów niż zakładali. Stała się źródłem trudności, zakazanym owocem, osobą, która mimo fatalnych warunków wychowawczych, jest spostrzegawcza, domyślna i podsunie trafne uwagi, które mogą ujawnić paskudne intrygi, kłamstwa pojawiające się w tej rodzinie latami. Jest kimś, kto może zepsuć wszystko więc rodzina będzie się chciała jej pozbyć, a Fabio za wszelką cenę chronić. Mężczyzna siedział od lat w gnieździe pełnym jadowitych żmij, które kąsały, sączyły jad i zatruwały życie. Nim jednak wszystko wyjdzie na jaw, stanie przed wielkimi komplikacjami i rozterkami. Sumienie, umysł, silne więzi rodzinne kontra bardzo przykre fakty, których wyjście na światło dzienne zachwieje jego światem.

Cały ład budowany latami i siła mafijnej potęgi, runie w jednej chwili. Żył w przeświadczeniu o swojej mocy i władzy, tymczasem dookoła niego wciąż knuli, spiskowali i dawali mu wierzyć, że to on jest siłą. Żył w ułudzie, którą przyjdzie mu przełknąć niczym najbardziej gorzki lek. Sprowadził ją do własnego życia, jest jego powiewem świeżości, odmianą, kluczem do wielu tajnych i mrocznych sekretów, jedynym prawdziwym i szczerym skarbem, jej pragnie i dla niej zrobił by wszystko. Jednak komplikacje są nieodłącznym elementem, który wkracza kiedy wszystko inne zdaje się układać. Mafia ma swoje zasady, wojna niesie wiele ofiar, Chiara jest łatwym celem dla wielu, miłość komplikuje wszystko a namiętność zaślepia zdrowe myślenie. Książka szokująca, gorąca, niebezpieczna, intrygująca, wywołująca masę sprzecznych emocji. Chcę więcej, znacznie więcej tego ognia piekielnego i zakazanej historii. Bardzo polecam i zachecam do czytania.

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, zwłaszcza gdy wygraną może stanowić serce pociągającego milionera Mr Darcy to pseudonim znanego...

Prowincja grzechu
Monika Magoska-Suchar 0
Okładka ksiązki - Prowincja grzechu

Wysłannik Boga… Czy raczej sam diabeł? Senne podbeskidzkie miasteczko. Mała, niechętna obcym społeczność. Wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich....