Piękne kwiaty ozdoby na szydełku i drutach. 100 modnych wzorów

Piękny i praktyczny poradnik, który pokazuje, jak wykonać modne kolorowe włóczkowe kwiaty na szydełku lub drutach. Każdy z nich - pojedynczo lub w zestawie z innymi - może być wspaniałą modną broszką przy żakiecie czy swetrze oraz ozdobą czapki, kapci czy szalika. Można też z nich tworzyć dekoracyjne kompozycje na elementach wyposażenia wnętrz.

Róże, maki, lilie, chabry, tulipany, dalie, anemony, astry, fiołki, stokrotki, bratki, niezapominajki, gerbery, chryzantemy, narcyzy, żonkile. Każdy z kwiatów jest dokładnie przedstawiony jako wzór robótkowy, często opatrzony schematem graficznym. Dodatkowo zamieszczono porady na temat wypełniania, wykończania i innych technik poprawiających końcowy efekt Jest tu też kilka bajecznych pomysłów na wykorzystanie włóczkowych kwiatów jako zabawnych sezonowych dekoracji domu, stołu oraz przedmiotów codziennego użytku.

Lesly Stanfield jest autorką licznych książek na temat współczesnego dziewiarstwa, takich jak Ptaki, motyle i inne zwierzątka - ozdoby na szydełku i drutach. 75 modnych wzorów, a także projektantką wzorów dziewiarskich i redaktorką rubryk poświęconych dziewiarstwu w czasopismach kobiecych.

Informacje dodatkowe o Piękne kwiaty ozdoby na szydełku i drutach. 100 modnych wzorów:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2012-02-15
Kategoria: Hobby

Kup książkę Piękne kwiaty ozdoby na szydełku i drutach. 100 modnych wzorów

Piękne kwiaty ozdoby na szydełku i drutach. 100 modnych wzorów - opinie o książce

Szydełkowanie
Lesley Stanfield0
Okładka ksiązki - Szydełkowanie

Dzięki zawartym w książce instrukcjom i młode mamy, i babcie, bez kłopotu zrobią ładne i praktyczne "cudeńka" dla najmłodszych: od skarpetek...

Szydełkowanie dla początkujących
Lesley Stanfield0
Okładka ksiązki - Szydełkowanie dla początkujących

Wszechstronny samouczek szydełkowania w dokładnych opisach i na przejrzystych ilustracjach. Od sposobu, w jaki należy trzymać szydełko, przez techniki...