Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach

Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera, a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku.

Jędrusik to prawdziwy Tony Halik w spódnicy - z wielkim temperamentem, toną empatii, ostrym jak brzytwa poczuciem humoru i świetnym darem obserwacji.

Wybierz się z nią do amazońskiej dżungli, zanurkuj na dno oceanu, przejdź się po ruchliwych ulicach czy barach pełnych muzyki. Dowiedz się, gdzie dobrym podrywem jest znajomość historii polskich występów na mistrzostwach świata w piłkę nożną, a gdzie raczej wspólny kurs Uberem share albo umieszczenie w tinderowym opisie słowa ,,professional".

Informacje dodatkowe o Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach:

Wydawnictwo: Krytyka polityczna
Data wydania: 2020-06-15
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: bóg Reportaż i dziennikarstwo śledcze

Kup książkę Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach

Pieprzenie i wanilia. Tinder na wakacjach - opinie o książce

Avatar użytkownika - rabiosa7
rabiosa7
Przeczytane:2020-11-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
50 twarzy Tindera
Joanna Jędrusik0
Okładka ksiązki - 50 twarzy Tindera

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć...