Pies: Instrukcja Obsługi

Nareszcie! Podręcznik psiej technologii dla początkujących! Plamy moczu na dywanie. Ujadanie przez całą noc. Wprawiająca w zakłopotanie czynność, którą pies robi na nodze właściciela. Z powodu tych oraz wielu innych zachowań niejednokrotnie mieliście ochotę zawołać: "Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego psa?!". Teraz, na szczęście, taka instrukcja już istnieje. Z pomocą wskazówek typu "krok po kroku" oraz przejrzystych wykresów będziecie umieli odpowiedzieć sobie na setki najczęściej zadawanych pytań: - Która rasa wchodzi w najlepszą relację z dziećmi? - Jak mogę zaprogramować swój model na przynoszenie przedmiotów? - Dlaczego nos mojego psa jest zawsze wilgotny? Rolę przewodników po psim świecie objęli: sławny weterynarz dr. David Brunner oraz uznany autor poradników Sam Stall, którzy połączyli swe wysiłki, aby udzielić pożytecznych rad zarówno nowym, jak i doświadczonym właścicielom czworonogów.

Informacje dodatkowe o Pies: Instrukcja Obsługi:

Wydawnictwo: Vesper
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: The Dog. Owner's manual.
Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Kup książkę Pies: Instrukcja Obsługi

Pies: Instrukcja Obsługi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2018-05-13, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Bardzo fajna książka, zawiera wiele ważnych informacji przydatnych w opiece nad psem. Do tego śmieszne wydanie, obrazki i sformułowane rozdziały.

Problem w tym, że w subiektywnym odczuciu nie jest ani typowym poradnikiem ani obiecywaną satyrą - jest czymś pośrodku. Spodziewając się satyry lub humorystycznego poradnika, czuję się ogromnie zawiedziona.

Kot: Instrukcja obsługi
David Brunner, Sam Stall0
Okładka ksiązki - Kot: Instrukcja obsługi

"Nareszcie! Podręcznik dla początkujących w dziedzinie technologii kotowatych! Podrapane meble. Martwe myszy na schodach. Kłaki na ubraniach. To wystarczy...