Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech

W ostatniej części bestsellerowej serii "Egoizm to nie grzech!" Dagmara Skalska apeluje: "Bądźmy kobiece, bądźmy delikatne, subtelne i wrażliwe. Nie bójmy się jako kobiety okazywać naszych słabości. Zacznijmy na nowo pokazywać swoją kobiecość. Wyrzućmy z głowy oficera, który każe nam rywalizować, stawać się lepszymi, niezależnymi i niepotrzebującymi facetów w naszym życiu. Kobiecość to siła i mądrość".

Książka "Pokochaj swoje serce" pomaga się otworzyć, odpuścić kontrolę, zaufać. Dzięki niej wracamy do tego, co w nas spontaniczne i naturalne, stajemy się bardziej autentyczni. Autorka stara się przywrócić równowagę w przestrzeni naszych relacji. Dzięki zawartym ćwiczeniom książka pełni rolę terapeutyczną dla niej i dla niego. Pięknie wydana, zawiera intrygujące fotografie Małgorzaty Ziębińskiej, która wspólnie z autorką stworzyła metaforyczną opowieść o kobiecości i męskości.

Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, utknęłaś w martwym punkcie, chcesz zmiany a zarazem się jej boisz, jeśli masz dość nadmiernego myślenia, analizowania i zamartwiania się na zapas, a jedyne czego pragniesz to być po prostu zadowoloną z siebie i z życia - to jest to książka dla Ciebie!

Dagmara Skalska uczy ,,alfabetu serca", pokazuje, jak sprawić, by emocje nie zapanowały nad naszym życiem i co zrobić, by nie dać się oszukać intelektowi.

Intelekt planuje twoje życie, dlatego zajmuje się przyszłością. Serce chce cieszyć się chwilą!

Intelekt ocenia, co jest dobre, a co złe. Serce otwiera się na wszystkie doświadczenia.

Intelekt walczy z tym, co nie pasuje do jego scenariusza. Serce akceptuje wszystko, co przypływa.

Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.

To książka pełna ćwiczeń, zadań i eksperymentów. W trakcie czytania będziesz się świetnie bawić, wzruszać i odkrywać nową wiedzę, a na koniec stanie się coś wyjątkowego: otworzysz swoje serce! Poczujesz, jak przepływa przez ciebie życie.

Czy jesteś już gotowa, by zaryzykować nowe spojrzenie na siebie samą i na świat?

Dagmara Skalska - pozytywna egoistka, inspiratorka, pasjonatka świadomego życia, wulkan energii - tym razem przekonuje, by posłuchać serca i dzięki temu odmienić siebie.

Informacje dodatkowe o Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-07-05
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech

Pokochaj swoje serce. Egoizm to nie grzech - opinie o książce

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2017-10-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Żyj prawdziwie ze Skalską
Dagmara Skalska0
Okładka ksiązki - Żyj prawdziwie ze Skalską

Zaufaj mi: Ty sama wiesz, co dla Ciebie najlepsze. Nie rezygnuj z prawa do bycia sobą tylko po to, aby spodobać się światu. A jeśli po drodze czasami...

Osobowość pełna magii. Więcej niż horoskop
Dagmara Skalska0
Okładka ksiązki - Osobowość pełna magii. Więcej niż horoskop

TA KSIĄŻKA TO WIĘCEJ NIŻ HOROSKOP! To mapa twojej osobowości i świadomości, dzięki której twoje życie stanie się prostsze. Enneagram trafił w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;