Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla dorosłych

Wybór 48 rysunków, dzięi którym szybko uspokoisz nerwy. Codzienny, przynajmniej 10-minutowy relaks z naszymi kolorowankami, zbawiennie wpłynie nie tylko na Twoje samopoczucie.

Zapraszam Cię do czarno-białegoświata, który możesz pokolorować według własnych oczekiwań. Spośród tysiąca rysunków wybrałam 48, które pozwolą Ci się odprężyć i zregenerować siły. Wypełnij je swoimi kolorami.Spełnij swoje marzenia, spraw, aby chciało Ci się żyć, kochać i tęsknić. Marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia.

Informacje dodatkowe o Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla dorosłych:

Wydawnictwo: Czarno na białym
Data wydania: 2015-11-15
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka

Kup książkę Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla dorosłych

Pokoloruj swoje marzenia. 48 antystresowych kolorowanek dla dorosłych - opinie o książce

Angielski Praca za granicą
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Angielski Praca za granicą

Angielski Praca za granicą to kurs przygotowany specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających do pracy do krajów anglojęzycznych. W łatwy i skuteczny sposób...

W intencji Ojczyzny. Modlitewnik
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - W intencji Ojczyzny. Modlitewnik

"Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis