Połączeni

Tom 3 cyklu Strażnicy gwiazd

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy Gwiazd” uwielbianej na całym świecie autorki „Klątwy tygrysa”! Wkrocz do świata pełnego przygód
i niezwykłej egipskiej mitologii!

Lily Young nie jest już tą samą dziewczyną, którą kiedyś była.
Po przeżyciu nieziemskiej przygody, zapomniawszy o tym, co ją spotkało, budzi się na farmie swojej babci. Czuje się zagubiona: jej ukochany, słoneczny książę, podróże po Egipcie i wyprawa do zaświatów są dla niej jedynie tajemniczymi opowieściami.
Lily stała się teraz częściowo człowiekiem, częściowo lwem,
a częściowo wróżką. Jej przeznaczeniem jest przeistoczyć się w Wasret – boginię, która ma pokonać raz na zawsze złego boga Setha.
Z pomocą swojego starego przyjaciela, doktora Hassana, Lily wyrusza w ostatnią wędrówkę przez kosmos i równiny Egiptu, podczas której przemieni się w tę, którą naprawdę jest. Czas, by Lily znalazła swój zachód słońca.

Informacje dodatkowe o Połączeni:

Połączeni - opinie o książce

Avatar użytkownika - Wiiki_books
Wiiki_books
Przeczytane:2020-06-28,

"Połączeni" to ostatni tom cudownej trylogii Strażnicy gwiazd.

Tak jak poprzednie tomy serii, książka zachwyciła mnie. Przeczytałam ją w jeden wieczór (a także noc) i dopadł mnie olbrzymi kac książkowy.

Książka ma zdecydowanie bardzo wciągające zakończenie i przykro mi, że już się zakończyła.
Akcja była bardzo szybka i wartka, co sprawiało, że nie dało się od niej oderwać.
Colleen Houck wykreowała cudowne i zaskakujące elementy fantastyczne, jakie chciałabym żeby istniały w prawdziwym świecie.
Aż do samego końca wstrzymywałam oddech w oczekiwaniu co się stanie. Podczas lektury odczuwałam wiele emocji, które dały swój upust poprzez łzy.

Autorka przebiła samą siebie i nie mogę doczekać się następnych książek spod jej pióra.

Klątwa tygrysa. Wyprawa
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Klątwa tygrysa. Wyprawa

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej -...

Klątwa Tygrysa
Colleen Houck0
Okładka ksiązki - Klątwa Tygrysa

Literacki fenomen! Powieść odrzucona przez wydawców, ukochana przez setki tysięcy czytelników na całym świecie! Magnetyczne oczy tygrysa. Pradawna...