Ponury dzień Kłapouchego. Kubuś i przyjaciele. Biblioteka Mądrego Dziecka

Kłapouchy od rana jest w wyjątkowo ponurym nastroju. Spodziewał się deszczu, a świeci słońce. Przyjaciele próbują go rozchmurzyć. Na nic to jednak się zdaje: Kłapouchy uważa, że nie warto nic robić i staje się coraz bardziej ponury. Jednak równocześnie ze swoimi przemyśleniami zachęca swoich przyjaciół do pracy i do porządnego mycia! Jak to możliwe?

W książkach z serii Biblioteka Mądrego Dziecka spotkasz ulubionych bohaterów i razem z nimi odkryjesz piękno przyjaźni. To opowiadania pełne radości, dobroci i miłości, które poruszą serca wszystkich dzieci i dorosłych. Dzięki tej lekturze z pewnością przeżyjesz wiele niesamowitych przygód!

Informacje dodatkowe o Ponury dzień Kłapouchego. Kubuś i przyjaciele. Biblioteka Mądrego Dziecka:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-07-16

Kup książkę Ponury dzień Kłapouchego. Kubuś i przyjaciele. Biblioteka Mądrego Dziecka

Ponury dzień Kłapouchego. Kubuś i przyjaciele. Biblioteka Mądrego Dziecka - opinie o książce

Kłapouchy jak zawsze ma gorszy nastrój. Mimo to udaje mu się przypadkiem pomóc przyjaciołom.

Avatar użytkownika - MonikaLaba
MonikaLaba
Przeczytane:2018-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam,
Kubuś i Przyjaciele. Nie ma jak dom! Ilustrowana czytanka
Catherine Hapka0
Okładka ksiązki - Kubuś i Przyjaciele. Nie ma jak dom! Ilustrowana czytanka

Mama Kangurzyca, zajęta sprzątaniem, chętnie zgodziła się, aby Kubuś i Tygrys zajęli się Maleństwem. Maleństwo było szczęśliwe, bo spędziło cały...

Jej Wysokość Zosia. Pływający pałac
Catherine Hapka0
Okładka ksiązki - Jej Wysokość Zosia. Pływający pałac

Oto wakacje godne księżniczki! Zosia i jej rodzina odwiedzają swym pływającym pałacem bajecznie piękną Koralową Zatokę. Królewskie wakacje stają...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska