Poszukiwacze zaginionego skarbu. Escape Quest

Właśnie otrzymałeś pamiętnik największej odkrywczyni stulecia, niedawno zmarłej Sarah Edson-Taylor.

Pamiętnik ten zawiera wiele tajemnic i kryje w sobie klucz do skarbu poszukiwaczki. Jeśli trafił w twoje ręce, niewątpliwie zostałeś uznany za zdolnego do wykonania tej misji... Ale czy staniesz na wysokości zadania?

Podróżuj po różnych zakątkach świata śladami Sarah Edson-Taylor, aby znaleźć zostawione przez nią wskazówki i odszukać jej tajemniczy skarb! Uważaj na zastawione pułapki i czyhające niebezpieczeństwa.

O autorach:

Kaedama to grupa znanych i cenionych autorów gier. W jej skład wchodzą: Antoine Bauza, Corentin Lebrat, Ludovic Maublanc i Théo Riviere.

Christophe Swal to ilustrator aktywny od prawie dwudziestu lat w świecie nie tylko gier planszowych i RPG, lecz także komiksów i literatury młodzieżowej.

Informacje dodatkowe o Poszukiwacze zaginionego skarbu. Escape Quest:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-05-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŚLADAMI POSZUKIWACZKI SKARBÓW

Escape roomy jakiś czas temu były głośnym tematem, kiedy zginęło w nich kilku uczestników. Gorąca kwestia przełożyła się na chwilową debatę o bezpieczeństwie takich miejsc i wszczęto jak zwykle spóźnione kontrole, itd., itd. Jeśli jednak Wy chcielibyście przeżyć escaperoomową zabawę, ale bez wychodzenia z domu i w absolutnie bezpiecznie sposób, wydawnictwo Egmont przygotowało dla Was nową serię pt. „Escape Quest”. Jej hasło reklamowe – „Książka - Gra - Escape Room” – mówi wszystko. To kolejna pozycja typu gra paragrafowa, których na polskim rynku nie brakuje, ale w tym wypadku ciekawsza i lepiej wykonana, niż większość z nich. Kto lubi tego typu rozrywkę, tym razem będzie zachwycony.

A teraz pozwólcie, że przyjrzę się pierwszemu tomowi.
Sarah Edson-Taylor, największa odkrywczyni stulecia, niedawno zmarła. Został jednak po niej pamiętnik – i to pamiętnik, który trafia teraz w Twój ręce. Nie jest to jednak zwykły dziennik, jego strony skrywają bowiem wiele sekretów i tajemnic. Pytanie jednak do czego one mają służyć? Proste: pokierowaniu godnej osoby do skarbu. Czy jesteś pewien, że się do tego nadajesz? A zatem wyrusz w podróż tropami legendarnej poszukiwaczki przygód i przekonaj się, czy Twoje umiejętności wystarczą do wykonania powierzonego Ci zadania…

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/05/fistaszki-zebrane-1993-1994-charles-m.html

Gigant Poleca Extra. Agenci i Detektywi VI. Przebojowi Bracia Be. Tom 1/2024
Okładka ksiązki - Gigant Poleca Extra. Agenci i Detektywi VI. Przebojowi Bracia Be. Tom 1/2024

Napad stulecia, kradzieże i ...zespół hip-hopowy braci Be?! Przestępcy i policjanci, pościgi i niespodzianki. Thriller, o jakim nie śniło się kaczkom...

Łap za kredki! W mieście
Okładka ksiązki - Łap za kredki! W mieście

Wybierz się na spacer po mieście! ,,Łap za kredki!" to seria zabawnych kolorowanek z ilustracjami przedstawiającymi świat wokół nas, ten całkiem bliski:...