Powrót do Stumilowego Lasu

Ze Stumilowego Lasu zniknęły mruczanki. Wszystko wskazuje na to, że zabrały je ze sobą pszczoły, opuszczając wydrążony dąb. A brak pszczółek oznacza brak małego Conieco! Roztargniony Kubuś Puchatek postanawia zwołać Zebranie Kryzysowe na leśnej polanie.

Wróćcie do Stumilowego Lasu, gdzie czekają na was Prosiaczek, Kłapouchy, Królik i Sowa. Bo wśród szumu wiatru i szemrania strumyków da się słyszeć Pogłoskę, że Krzyś powrócił!

Oficjalna kontynuacja przygód najlepszego misia na świecie. Napisana w duchu opowiadań A.A. Milne'a, w doskonałym tłumaczeniu Michała Rusinka i z pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda.

Świat Kubusia Puchatka ze wszystkimi jego mieszkańcami: Misiem o bardzo małym rozumku, Kłapouchym nad którym ciągle kłębią się chmury i Tygryskiem, który myśli tylko o brykaniu.

Wielka frajda dla wszystkich kochających Kubusia Puchatka.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Powrót do Stumilowego Lasu:

Powrót do Stumilowego Lasu - opinie o książce

Avatar użytkownika - riviera24
riviera24
Przeczytane:2021-11-20, Ocena: 4, Przeczytałam,

Książka słabsza od oryginału, ale napisana z dużą dbałością o szczegóły. Kłapouchy jest w niej dużo bardziej markotny i niemiły - chyba autor za nim nie przepadał. Pojawia się nowa postać - wydra Lotta. Bohaterowie grają w krykieta, tworzą Akademię, przeprowadzają pszczoły do starego dębu. Mają przy tym niemało przygód. Czyta się szybko i przyjemnie, choć brakuje tego CZEGOŚ do oryginału.

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2007-05-23, Przeczytałam,
Powrót do Stumilowego Lasu
David Benedictus0
Okładka ksiązki - Powrót do Stumilowego Lasu

Pierwsza oficjalna kontynuacja niezwykle popularnych książek dla dzieci, stworzonych w latach 20. XX wieku przez A.A. Milne'a: "Kubusia Puchatka" i "Chatki...