Pozwól się kochać

Dwa lata temu Riley uciekła z miasta. Oskarżając Rhetta o gwałt, została uznana za kłamczuchę i nie miała innego wyboru niż wyjazd.

Teraz wraca razem z córką, żeby pomóc w opiece nad chorą babcią. Jednak miasto wciąż nie zapomniało o swojej nienawiści, a ona pamięta, jak ją potraktowali, kiedy najbardziej ich potrzebowała.

Pewnego dnia przystojny Brady podwozi do domu Riley i jej córkę Bryony, które w czasie burzy utknęły na poboczu drogi. Nie robi tego ze względu na dziewczynę, lecz z powodu jej córeczki.

Po tej krótkiej przejażdżce chłopak zaczyna kwestionować wszystko, co do tej pory uważał za prawdę.

Czy Brady mógłby uwierzyć Riley i zaryzykować utratą wszystkiego?

Uwielbiam zwroty akcji! Uwielbiam sposób, w jaki pisze Abbi! Uwielbiam tę książkę i poprzednie dwie. Jeśli szukasz serii, która chwyci cię za serce, to jest to.

Bwitched73, amazon.com

Pozwól się kochać jest moją ulubioną książką z serii The Field Party. Brady i Riley zostali dla siebie stworzeni. Rozumieli się bez słów. To jest miłość, o której musisz przeczytać.

Michelle Nowak Crane, amazon.com

Informacje dodatkowe o Pozwól się kochać:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-01-23
Tytuł oryginału: After the game

Kup książkę Pozwól się kochać

Pozwól się kochać - opinie o książce

Idealna książka dla młodzieży.  Polecam. Riley wraca po 2 latach do rodzinnego miasta z rodzicami do babci, żeby się nią opiekować.  Mieszkańcy nie są zadowoleni,  bo z Riley związana  jest smutna historia.  Nikt nie chce się z nią zaprzyjaźnić tylko atakują ją słownie byle koleżanki.  Brady widząc jak Riley opiekuje się swoją córeczką i babcią coraz bardziej wierzy że zrobił błąd i nie wstawił się za nią 2 lata temu kiedy wybuchła afera. Coraz bardziej sobie ufają A kiedy Bradiemu wali się świat ona jedna go rozumie i wspiera. Stają się sobie bliscy. Brady wiąże z Riley swoją przyszłość i chce ją zabrać na swój college.  Jednak ona wie że to nie wyjdzie,  tym bardziej że ma małe dziecko. Po tygodniu rozłąki  nie potrafią o niczym innym myśleć jak o sobie. Zgadzają się że ich miłość jest na tyle silną, że wytrzymają związek na odległość i dają radę.

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2019-03-14, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2019,

Riley będąc piętnastoletnią dziewczyną, została zgwałcona przez brata swojego chłopaka. Załamana dziewczyna chciała sprawiedliwości, jednak nic nie poszło po jej myśli. Jedynymi osobami, które jej uwierzyli, byli jej rodzicami. Przyjaciele, znajomi i całe miasteczko okrzyknęło dziewczynę oszustką i kłamczuchą, która chciała wrobić "biednego" Rhetta. Pogrążona w rozpaczy Riley wraz z rodzicami postanowili wynieść się z tego pełnego nienawiści miasta i zacząć życie od nowa z dala od niego. Po nieco ponad dwóch latach jednak wracają by zaopiekować się chorą na alzheimera babcią Riley. Tyle że wraca z nimi ktoś jeszcze, mianowicie półtoraroczna córka dziewczyny. Czy ludzie z miasteczka zaakceptują Riley i jej córkę, czy zmienili do niej nastawienie i najważniejsze, czy znajdzie się ktoś, kto uwierzy w jej wersję wydarzeń? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce.

Brady jest jednym z najlepszych zawodników w foodbalu amerykańskim w szkolnej drużynie. Lubiany, rozpoznawalny, chwalony i przede wszystkim dobrze wychowany chłopak. Podczas przejażdżki samochodem, dostrzega znienawidzoną przed wszystkich (i siebie samego) dziewczynę z wózkiem, mknącą szybko chodnikiem w ulewie. Nie mogąc zostawić jej i dziecka w taką pogodę, postanawia podwieźć je do domu. Podczas tego krótkiego spotkania dostrzega, ze Riley jest dobrą mamą i zaczyna się zastanawiać, czy wersja wydarzeń dziewczyny rzeczywiście była kłamstwem i czy nie ma w niej czegoś z prawdy. Ponadto jakiś czas później Brady, do tej pory uważający rodzinę za ideał, musi zmierzyć się z jej rozpadem, w czym pomoże mu.. Riley.

"Pozwól się kochać" jest na dużo wyższym poziomie niż dwa poprzednie tomy. Bohaterzy nie są irytujący, wydarzenia są bardziej dopracowane a historia dojrzalsza. Widać, że tym razem autorka bardziej przyłożyła się do książki, dzięki czemu mogę śmiało napisać, że mi się podobała. Może to ze względu na Bryony, która zdobyła moje serce jak tylko się pojawiła. Dzieci w książkach zazwyczaj mnie rozczulają, więc nic dziwnego że i tym razem tak się stało.

Cieszę się, że nie porzuciłam tej serii i dałam szansę kolejnemu tomowi. Z pewnością również przeczytam następne dwie części i mam wielką nadzieję, że będą jeszcze lepsze - i że autorka odejdzie od trudnych tematów, jeśli nie ma zamiaru ich dopracować.

Dalej podtrzymuję zdanie, że są to raczej książki dla młodszych czytelników. Szczególnie, że nie zawierają scen erotycznych i zbyt wiele wulgaryzmów. A jeśli tak jak mnie, rozczarowały was poprzednie tomy, to mimo wszystko dajcie się skusić na "Pozwól się kochać".

Kocham Cię bez słów.Tom 1.The field party
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Kocham Cię bez słów.Tom 1.The field party

Bestsellerowa pisarka Abbi Glines powraca z zupełnie nową serią The Field Party. West Ashby jest przystojny, pewny siebie i popularny. Nikt nie...

Oddychaj mną
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Oddychaj mną

Miłość w świecie rocka! Sadie zatrudnia się jako pomoc domowa w willi rockmana Jaxa na prywatnej wyspie. Nie jest jej w życiu łatwo. Pewnego dnia uświadamia...